Skocz do zawartości

Sposób działanłania i obsługa aukcji

Polecane posty

Uruchamiam nowe 4 konta w Sello, na czystej bazie.

 

Oczywiscie kartotekę Towary tworze od podstaw.

 

Załóżmy, że mam w Sello Towar o nazwie: "Butelka",

symbolu: "00",

opisie: "cos tam",

cenie: 20zł,

z 4 zdjęciami.

 

Wystawię ten towar przy pomocy szablonu o nazwie: "Szablon1".

W "Szablon1" mam następujące ustawienia:

Tytuł: [Towar::Nazwa]

Cena kup teraz: [Towar::Cena]

Oczywiscie przypisany odpowiedni szablon opisu itp...

 

Proszę o informację co się dzieje w następujących przypadkach:

1. W momencie gdy wystawiam towar z szablonu automatycznie dodaje mi się tytuł aukcji jako nazwa towaru, czy mogę zmienić ten tytuł? Czy jeżeli zmienie tytuł to nie stracę powiązania aukcji z towarem?

2. Czy jeżeli zmienię nazwę towaru, cene lub co kolwiek innego to nie utracę powiązania aukcji z towarem?

3. Czy jeżeli ustawię automatyczne wznawianie tej aukcji to w momencie gdy w kartotece towarów zmienię cenę, dodam zdjęcie, zmienie nazwę to czy zostaną one zaktualizowane w aukcji?

 

Czy moze mi ktos powiedziec jak to robic aby pozniej nie bylo problemow typu:

nie pobiera mi symbolu towaru w transakcjach, numerów aukcji, w kartotece towarów nie widze informacji o aukcjach dla danego towaru itp...

 

Z gory dziekuje za info.

Pozdrawiam

 

Link to postu

1. W momencie gdy wystawiam towar z szablonu automatycznie dodaje mi się tytuł aukcji jako nazwa towaru, czy mogę zmienić ten tytuł?

Tak

Czy jeżeli zmienie tytuł to nie stracę powiązania aukcji z towarem?

Nie

2. Czy jeżeli zmienię nazwę towaru, cene lub co kolwiek innego to nie utracę powiązania aukcji z towarem?

W zakladce "Towary" ?

Nie

3. Czy jeżeli ustawię automatyczne wznawianie tej aukcji to w momencie gdy w kartotece towarów zmienię cenę, dodam zdjęcie, zmienie nazwę to czy zostaną one zaktualizowane w aukcji?

Sello wogóle ma zaimplementowanej obsługi towarów ustawionych w Allegro do automatycznego wstawiania przez ten serwis.

Powiązania aukcji z towarami widzi tylko wówczas gdy samo wystawiło.

 

jeśli się pomyliłem w jakiejś kwestii - prosze o poprawkę

Link to postu

 

Sello wogóle ma zaimplementowanej obsługi towarów ustawionych w Allegro do automatycznego wstawiania przez ten serwis.

Powiązania aukcji z towarami widzi tylko wówczas gdy samo wystawiło.

 

 

Sello ma możliwość wystawienia automatycznego aukcji ponownie. Jest to możliwe w przypadku gdy w Sello wybieramy forme sprzedazy: Sklep. Wtedy w zakladcze specyficzne pojawia sie mozliwosc automatycznego wznowienia oferty.

 

Pytanie co sie 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...