Skocz do zawartości

Nieznany stan aukcji.

Polecane posty

Witam, u mnie również pojawił się problem przy wystawianiu niektórych (KATEGORIA:Odzież, Obuwie, Dodatki > Galanteria i dodatki > Nakrycia głowy > Kapelusze > Damskie)aukcji. Aukcja nie jest jest wysłana na Allegro.

Pierwszy komunikat błędu:

"Nieznany stan aukcji. Przy kolejnym wysyłaniu nastąpi weryfikacja wystawienia na serwisie aukcyjnym"

i drugi komunikat zaraz za nim:

"Wysyłanie aukcji 'CzasNaj KAPELUSZ KAPELUSIK niebieski 55' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Nieprawidłowa wartość parametru:  (0x80004005)"

 

Dodam, bo to pewnie istotne, że zrobiłem aktualizację Sello z wersji 1.4 do 1.5.2 i dopiero wtedy pierwszy raz spotkała mnie ta sytuacja. Na starszej wersji 1.4 nie miałem tego problemu. Aktualizację zrobiłem ok. 2-3 dni temu.

 

Po lekturze sugestii na forum, zmieniłem ustawienia SPECYFICZNE/STAN na --WYBIERZ-- oraz SPECYFICZNE/ROZMIAR na --WYBIERZ-- i pomogło (w pewnym sensie). Aukcja została wysłana na Allegro i potem z poziomu portalu Allegro wprowadziłem żądane ustawienia STAN i ROZMIAR.

 

Pozdrawiam i życzę użytkownikom Sello i zespołowi technicznemu rozwiązania problemu. :)

 

 

Link to postu

Piszę dalszy ciąg. Okazuje się, że w Allegro są inne opcje wyboru SPECYFICZNE niż w Sello. W Allegro jest lista rozmiarów podana w centymetrach, a w Sello w postaci symboli S, M, L, XL itp.  Nic dziwnego, że te dane nie mogą się synchronizować. Wykonanie synchronizacji z poziomu SELLO/NARZĘDZIA/SYNCHRONIZUJ PARAMETRY... nie pomogło. Chyba spróbuje wymusić synchronizację ręcznie wg. tutoriala na forum. :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...