Skocz do zawartości

Polecane posty

Używając Sello ostatnio pojawiła się dla mnie zagadka - konkretniej. Kiedy mam sprzedaż i Klient wybiera formę płatności dostaję maila

np.

 

Aukcja   HP F4580 WiFi DRUKARKA+SKANER+XERO+TUSZE WAWA Srod (1174455810)

Płatność XXX

Metoda Płatności Płacę przy odbiorze

Sposób i koszt dostawy Z ustawień aukcji

 

Przesyłka pobraniowa priorytetowa 26,00 zł

Kwota za zakupy 209,00 zł

Do zapłaty 235,00 zł

Data wypełnienia 2010-08-06 16:56:03

Adres do wysyłki Inny adres

 

Klient 123

Ulica 123

86-253 Miejscowość

Faktura VAT Nie wybrano

Numer telefonu 500000

Wiadomość dla Sprzedającego asdasdasd

 

####

 

czy gdy adres Allegrowy i Sellowy jest ten sam to czy system potrafi automatyzować pobieranie takich danych i wklepywanie ich w Sello bo przyznam że mam łzy w oczach jak mam 12351235 transakcji i muszę to palcować.

 

W tym momencie używam po prostu innego maila do Allegro, a Sello ma oddzielnego.

 

np. faktura od razu do notatek itp.

nowy adres wysyłki zamiast starego

 

 

Link to postu

Idealnie byłoby, żeby po transakcjach Klient sam uzupełniał dla całości wszystko (z innym adresem itd.), dodawał notatki odnośnie np. wybranego koloru/wzoru/itp. i to wszystko byłoby automatycznie ustawiane dla transakcji/grupy transakcji (szczególnie mnie wkurza inny adres). Wtedy jak np. wybierze "płacę z Allegro" i zapłaci to automatycznie transakcja oznacza sie w Sello jako opłacona.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...