Skocz do zawartości

Import produktów do sello???

Polecane posty

Witam, i pytam, bo nie wiem czy marnować czas, czy od razu dać sobie spokój. Po 4 dniach i przewertowaniu forum udało mi się w końcu zainstalować waszą cudowną aplikacje sello.

Chcę przenieść obecną bazę do waszego programu aby móc go dokładnie przetestować. Dowiedziałem się że można to zrobić przez Subiekt GT. Po zainstalowaniu subiekt gt  dowiaduję się że niestety nie mogę importować żadnej bazy. Ponieważ system obsługuje jakieś nie znane mi pliki EDI ++, eBIS-XML. Co lepsze konwersja csv czy xml nie jest taka prosta, potrzeba specjalnego programu albo wykupić ponowną aplikację strefa dla subiekta Gt i być może uda się z tej aplikacji importować produkty czy w ogóle co kol wiek?

 

Pytanie moje kieruje do moderatora czy można po ludzki w prosty sposób bez instalacji 3 aplikacji i wykupywania 3 abonamentów importować pliki z popularnych formatów csv czy xml czy nie?

 

Link to postu

Witam, a czy jest pan wstanie wskazać kompetentną osobę z obsługi która by potrafiła udzielić odpowiedzi na moje pytanie? Logiczne jest że im łatwiejsza integracja z bazą tym więcej zadowolonych klientów i w konsekwencji zwiększy przychód ze sprzedaży. Chyba że państwa aplikację są dla wybranych? Co przeczyło by wszelkim rozsądnym zasadą biznesu.

Link to postu

według mojej wiedzy odpłatny serwis dla Subiekt GT można znaleźć tu:

http://www.insert.com.pl/sprzedaz_i_serwis/dyplomowani_serwisanci.html

dostępne rozwiązanie importu:

http://www.insert.com.pl/sprzedaz_i_serwis/katalog_rozwiazan_partnerskich/rozwiazania_dla_sfery_gt/import_plikow.html

 

powodzenia  ;D

 

kiedyś dla przejścia z innego programu do Subiekta zrobiłem konwersję do EDI kartoteki produktów i stanów magazynowych, kosztowało to jednak kilka dni pracy  :-X

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...