Skocz do zawartości

Ankieta statystyczna Proszę wypełnij.

Polecane posty

Witam

 

Ankietę możecie uznać za bezsensowną ale ci którzy korzystają sporo z  sello wiedzą że jest przydatne ale zarazem często zbyt wolno się rozwija.

 

Moderatorzy informują że mają dużo roboty ale na pewno więcej kasy przełożyło by się pozytywnie na prace nad sello.

 

Wiec pytanie w ankiecie dotyczyło by mojej wizji zmiany ceny programy a następujący:

 

Ceny proponowane przeze mnie są luźne a to wasze odpowiedzi dadzą do myślenia Insertowi nad mocniejszym rozwojem tego programu lub zamknięciem tej inicjatywy.

 

Baza - czyli cena na jedno stanowisko z jednym kontem allegr czy innym - przykładowo 180zł/rok

 

Kolejne konto - czyli do jednej bazy np. 50zl

 

Pozwoliło by to zwiększyć nakład finansowy na sam program a co za tym idzie przyspieszyć pracę nad jego rozbudowa.

 

Ja dodam że Sello można kupić również na allegro gdzie jest sporo tańsze i jak dla mnie w rozsądnej cenie ok 80zł + wysyłka. Z tond cena zakładana w ankiecie obecnie 95zł.

 

 

Czekam na głosy krytyki i pozdrawiam

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Ankietę możecie uznać za bezsensowną ale ci którzy korzystają sporo z  sello wiedzą że jest przydatne ale zarazem często zbyt wolno się rozwija.

 

Moderatorzy informują że mają dużo roboty ale na pewno więcej kasy przełożyło by się pozytywnie na prace nad sello.

 

Wiec pytanie w ankiecie dotyczyło by mojej wizji zmiany ceny programy a następujący:

 

Ceny proponowane przeze mnie są luźne a to wasze odpowiedzi dadzą do myślenia Insertowi nad mocniejszym rozwojem tego programu lub zamknięciem tej inicjatywy.

 

Baza - czyli cena na jedno stanowisko z jednym kontem allegr czy innym - przykładowo 180zł/rok

 

Kolejne konto - czyli do jednej bazy np. 50zl

 

Pozwoliło by to zwiększyć nakład finansowy na sam program a co za tym idzie przyspieszyć pracę nad jego rozbudowa.

 

Ja dodam że Sello można kupić również na allegro gdzie jest sporo tańsze i jak dla mnie w rozsądnej cenie ok 80zł + wysyłka. Z tond cena zakładana w ankiecie obecnie 95zł.

 

 

Czekam na głosy krytyki i pozdrawiam

 

 

Ja głęboko wierzę, że wyższa cena może sporo zmienić. Trzeba tylko kogoś mądrego, żeby rozsądnie tym pokierował. Jestem w stanie płacić dużo więcej za sprawny i dopracowany program (lub na bieżąco, szybko dopracowywany) niż ciągle wkurzać się, że problem, który utrudnia nam pracę będzie naprawiony "kiedyś tam, nie wiadomo kiedy". 100 czy 200 zł w skali roku nie robi różnicy, biorąc pod uwagę, że pozorne oszczędności taniego programu nijak się mają do czasu, który trzeba spędzić na dopraszaniu się o zmiany i szukaniu rozwiązań we własnym zakresie... o nerwach już nie wspominając...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...