Skocz do zawartości

Mailing do paczek, modyfikacja cen w paczkach, zakładka raty

Polecane posty

*Modyfikacja ceny "z placa" przy robieniu paczki.

 

*Możliwość zrobienia paczki bez transakcji (dzwoni człowiek zamawia przez telefon wpisuje tylko jego dane do paczki i skład i jazda).

 

*Możliwość wysłania mailingu do zaznaczonych paczek (bardzo potrzebne !!)

 

*Brakuje mi też oprócz "Do wysłania"/"Do odbioru" zakładki "Raty" lub czegoś odpowiedniego bo teraz wpada mi do oczekujących i np. mam problem.

 

Już nie mówię pobożnie że cudownie byłoby gdybym mógł sobie taki panelik do wypełnienia do rat zrobic (pole wpłata własna itp.) coś pięknego wpisać bank tylko drukować dla handlowców.

 

* wywalenie informacji mailowej dla Klienta o wpłacie za pobranie oraz wystawianie komentarzy nawet gdy paczka pobraniowa jeszcze nie zaksięgowała wpłaty na konto

 

Chyba tyle :)

Link to postu

1. proszę o dodatkowe szczegóły

2. można, jednak do utworzenia dokumentów handlowych wymagana jest transakcja i to ją należy dodać i utworzyć paczkę.

3. zrobi się

4. proszę o więcej szczegółów, co miało by być w tej zakładce

5. nie zrozumiałem chyba ;)

 

Link to postu

no to lecę :D

 

1. Gdy mam towar z ustawioną ceną sprzedaży w "towarach" i powiązany z aukcją to nie mogę zmienić ceny samemu, tylko muszę grzebać w towarach.

 

2. Już do tego doszedłem :D

 

3. Raduje się :D

 

4. Potrzebujemy żeby typ transakcji dało się zmienić na "raty" i tam może taka podkategoria  zgłoszony formularz / oczekiwanie na decyzję / zatwierdzone / przekazane do wysyłki czy coś w tym stylu.

 

5. Wysyłam paczkę za pobraniem (wakuje w oczekujące na płatność) po m-cu księguję płatność, a Klient dostaje maila że dostaliśmy kaskę ;-) Chcielibyśmy tego maila zlikwidować :> Damy radę ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...