Skocz do zawartości

jeden produkt 10 aukcji

Polecane posty

abonament i jego cena - pewnie nie stanowi różnicy, ale porządna firma wprowadziłaby wreszcie najbardziej zaległe funkcjonalności (np. tzw formularze zapłaty), poprawiłaby błędy (np. dublowanie aukcji) i wtedy można ewentualnie mówić o podwyżce.

Na razie dla mnie sello jest jak program w wersji beta, ale płatnej i to coraz więcej.

Poza tym 4zł różnicy miesięcznie to prawie 50zł rocznie...

Link to postu

Możesz podpiąć do dowolnej liczby aukcji towar, zrealizowane transakcje (bądź dokonane, jeśli stosujesz rezerwację) będą pomniejszać jego stan magazynowy, wszystkie z aukcji/transakcji do których ten towar jest podpięty mogą ten stan pomniejszać o sprzedane sztuki, nie ma więc problemu...

 

To ja mam pytanko.

 

Stan magazynu koryguje się (pomniejsza się o liczbę sprzedanych sztuk, przykładowo jednej) w momencie kiedy w dziale "Paczki" zaznaczę pozycję jako "Wysłane".

Trochę to kłopotliwe, bo ktoś np płaci po tygodniu i wtedy też wysyłam, a do tego czasu "jego zakup" widnieje na stanie.

Jest jakiś sposób na to?

Chciałbym aby w momencie zakupu, taki towar był jakoś oznaczany i zchodził ze stanu, aby dana ilość nie była już dostępna dla innych kupujących.

Jak to zrobić, jak można zorganizować to?

 

Dzięki! :)

Link to postu

Administracja -> Parametry -> Zewnętrzny system sprzedaży -> Dokumenty -> Dokument wstępny (Domyślny typ dokumentu): ZK z rezerwacją

 

Dziękuję serdecznie, lecz niestety gdy wchodzę w zakładkę "Dokumenty" ogólnie wynik jest taki że nie jestem połączony :(

 

Czy podany przez Ciebie sposób dotyczy tylko w pracy z połączeniu z Subiektem? Coś czuję że tak. Nie mam (jeszcze) Subiekta, stan magazynowy miałem na myśli w Sello.

 

Da się zrobić tą rezerwację w stanie magazynowym Sello? Albo jakiś sposób aby magazyn się korygował nie w momencie wysyłki ale w momencie pierwszej fazy transakcji.

 

Dzięki

Link to postu

Nie masz Subiekta, to zmienia postać rzeczy...

 

Nie przerabiałem nigdy kontroli stanów magazynowych bez Subiekta ale nacisnąłem F1 w Sello i co znalazłem:

 

"W Sello przez aktualizowanie stanów towarowych (okno Towar) gdy dany towar nie jest powiązany z Subiektem GT lub Navireo a ma zaznaczoną opcję Kontroluj stany magazynowe."

 

W pomocy w Sello (F1) wpisz frazę "stany towarowe" -jest tam opisany proces kontroli stanów magazynowych.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...