Skocz do zawartości

pytanie.. techniczne ;)

Polecane posty

Mam takie pytanie powiedzmy ze na zapas.

Mam dwa konta na allegro, obydwa byly dolaczone testowo jakis czas temu. Konto A wylaczylem i nie obslugiwalem przez sello, a na koncie B testowalem obsluge w sello.

Czy mógłby mi ktos krok po kroku napisac, jak w sello ustawic aby z konta A sello pobieralo dane od np 1.03.2011? Przy czym na tym koncie sa juz jakies dane z wcześniejszych prób (na których mi nie zależy, więc można to nawet wykasować).

Dziękuje z góry za pomoc - z pewnością odwdzięczę się "+" ;)

Link to postu

Administracja -> Parametry -> Parametry wysyłania i odbierania -> zakładka "Aukcje" -> jest tam opcja zdefiniowania daty odbierania transakcji, Klientów i komentarzy.

 

W prawym górnym rogu w Sello widzisz konto na którym pracujesz, może też tam być wybrane "wszystkie", jeśli chcesz dane z tylko jednego konta przy pobieraniu będzie do zaznaczenia opcja "tylko dane z bieżącego konta".

 

Danych łatwo nie wykasujesz, lepiej chyba założyć nowy podmiot/bazę.

Link to postu

A czy usuwając konto w "zarządzaniu kontami i licencjami" nie udało by się usunąć danych sciągniętych do tej pory transakcji? Bo rozumiem, że dane o licencji (że już była wykupiona) i tak są po stronie insertu...

 

Edit:

Niestety, po wybraniu konta (prawy górny róg) i ustawieniu w parametrach w administracji daty od ktorej maja byc pobierane aukcje niestety... sciagnelo wszystko od polowy grudnia (wczesniej tak mialem ustawione).

Pozostaje chyba postawic nowa baze i zaczac od nowa z dwoma kontami :/

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...