Skocz do zawartości

Jak usunąć starą bazę?

Polecane posty

Witam,

Problem polega na tym , że przenieść bazę danych z jednego komputera na drugi. Zrobiłem archiwa konto na starym komputerze. Komputer , który ma być zawierać bazę danych czyli nijako ma być serwerem dla innych komputerów dotychczas jej nie posiadał i również korzystał z bazy na innym komputerze. Postanowilem odinstalować sello i subiekta. Zainstalował sello i subiekta i gdy je odpalam to on nie chce zakładać nowej bazy tylko próbuje ładować jakąś nową o nazwie komputera. Za każdym razem wyskakuje błąd ze nie ma takiej bazy itd...

Dodam , że nowe sello i subiekta ściagnalem ze strony sello.pl .

Co mam robić ?

Link to postu
Zainstalował sello i subiekta i gdy je odpalam to on nie chce zakładać nowej bazy tylko próbuje ładować jakąś nową o nazwie komputera. Za każdym razem wyskakuje błąd ze nie ma takiej bazy itd...
Przy uruchomieniu po instalacji nie masz opcji wyboru między nowym podmiotem (bazą) a dearchiwizuj?

 

Qrcze temat rzeka, potrzebnych jest więcej informacji, problemów może być "milion", wrzuć screen'y z tego co Ci się pojawia...

Link to postu

duzo pisania.

 

 

stary serwer wylaczasz.

kopiujesz pliki bazy z katalogow DATA sql.

 

bna nowym serwerze zakladasz programowo taka sama nazwe bazy w sello czy subiekcie.

\wylaczasz sewrwer

zamieniasz pliki o tych samych nazwachg ze starego serwa na nowy.

wlaczasz serrwer

 

uruchamniasz program

 

masz baze na nowym serwerze

 

DONE

nie bardzo rozumiem , jedyne co posiadam to archwia ze starego komputera , ktory juz niestety sprzedalem

 

chcialem zainstalowac sobie subiekta i sello na drugim komputerze , zalozyc nowe serwery i dearchiwizowac pliki ktore mam. niestety nie jest to jak widac mozliwe bo ładuje mi sie jakiś serwer , który jaksie okazuje nie istnieje

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...