Skocz do zawartości

Wyszukiwanie po kodzie kreskowym.

Polecane posty

Witam, jak ustawić by po otwarciu okna towary i usługi i po wczytaniu kodu pod czytnikiem znalazł odpowiednią kartotekę. Subiekt GT najnowsza wersja, czytnik bezprzewodowy Datalogic GD 4400. Czytnik działa poprawnie, w notatniku po wczytaniu kodu przechodzi do następnej linii, w subiekcie wyszukuje po wciśnięciu F8 wyszukuje bezproblemu natomiast bez F8 wczytuje kartotekę taka jak jest w danej chwili wskazana.

 

Link to postu

Proszę przyjrzeć się uważnie działaniu programu i wykonywanym przez siebie czynnościom podczas szybkiego wyszukiwania na liście - jeśli po wpisaniu wyszukiwanej frazy od razu wybierze Pan "Enter" to program nie zdąży rozpocząć wyszukiwania tylko otworzy do edycji zaznaczony wiersz.

Link to postu

 

1 godzinę temu, Mirosław Skibiński napisał:
3 godziny temu, Daniel Kozłowski napisał:

Nie ważne jaki to będzie czytnik, ważne jak zostanie skonfigurowany.

To znaczy jak ma być skonfigurowany co dokładnie ma być skonfigurowane

Napisałem już dwa razy, nie wiem jak inaczej opisać tak oczywiste kwestie, jak to zrobić w Datalogicu nie podpowiem, unikam tych czytników ze względu na ograniczone możliwości konfiguracji.

 

1 godzinę temu, Mirosław Skibiński napisał:

skoro w trakcie sprzedaży bądź poprzez paragon czy to fakturę działa normalnie ?

Próbowałem wyżej wytłumaczyć, zwracałem uwagę, aby przyjrzeć się działaniu programu - wyszukiwanie na pozycji dokumentu to inny mechanizm niż szybkie wyszukiwanie na liście, wymaga dużo większego opóźnienia w przesłaniu nowej linii, więc tym samym wymaga innej konfiguracji czytnika.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...