Skocz do zawartości

dane ściągane do deklaracji a dane firmy

Polecane posty

Mam błąd - przy wysyłaniu pliku jpk VAT rewizor nexo ściąga dane - telefon z danych firmy (ustawienia moja firma) a nie z danych domyślnych osoby wystawiającej. Czy dane firmy klienta - email, nr telefonu to dane do wysyłki powiadomień z portalu klienta?

 

Gdzie mam wpisać dane biura nr tel. i adres email do deklaracji i jpk by urząd skarbowy kontaktował się z biurem a nie z klientem?

Link to postu

Od wersji 34.1.0 telefon pobierany jest z danych Mojej Firmy niezależnie od ustawienia osoby wystawiającej w Parametrach wysyłki elektronicznej.

Wcześniej mechanizm działał zgodnie z opisem, czyli wszystkie dane były pobierane z konfiguracji domyślnej osoby wystawiającej.

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 25.02.2021 o 15:55, Przemysław Werner napisał:

Od wersji 34.1.0 telefon pobierany jest z danych Mojej Firmy niezależnie od ustawienia osoby wystawiającej w Parametrach wysyłki elektronicznej.

Wcześniej mechanizm działał zgodnie z opisem, czyli wszystkie dane były pobierane z konfiguracji domyślnej osoby wystawiającej.

Właśnie trafił mi się klient, któremu to robi problem - deklaracja JPK_V7M nie chce się wygenerować, bo telefon zajmuje więcej znaków niż wynosi "Maxlenght". I Dobrze byłoby, jakby to się dało ustawić, teraz czeka mnie zmiana telefonu, generowanie i ponowna zmiana w danych podmiotu 😞

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...