Skocz do zawartości

Rozwiązania partnerskie - zamówienia do dostawców

Polecane posty

11 godzin temu, Tomasz Wyrzykowski napisał:

Czy ktoś może polecić jakieś gotowe rozwiązanie realizujące pomoc w zamówieniach do dostawców w Subiekcie GT bez konieczności instalowania Sfery?

Jeśli Pan zaproponuje mi na przykład samochód pod moje potrzeby i oczekiwania to ja zaproponuję takie rozwiązanie do zamówień do dostawców ;) Proszę doprecyzować co "dokładnie" takie rozwiązanie miałoby realizować. Moja doświadczenia pokazują, że takie potrzeby są bardzo rożne, od prostych, które da się zrealizować prostym zestawieniem SQL (stan w magazynie, sprzedaż w danym okresie, zapas na x dni) po dedykowane aplikacje, które wyliczają po kilkanaście / kilkadziesiąt informacji dla każdego towaru, niezbędnych do podjęcia decyzji o zamówieniu.

 

10 godzin temu, Paweł Szczygieł napisał:

Mam gotowca ale ze sferą :) tu nie ma drogi na skróty.

Nie rozumiem - do generowanie danych do zamówienia wręcz nie da się skorzystać ze Sfery, a samo zamówienie można zapisać do epp (jeśli ktoś woli dokładać sobie pracy na wczytywanie plików i dopłacić za taką funkcjonalność zamiast od razu kupić Sferę, która będzie mogła być wykorzystana do wielu innych potrzeb to cóż mogę powiedzieć - też nie rozumiem).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...