Skocz do zawartości

Pit-36 Skalowanie czcionki

Polecane posty

22 minuty temu, Marcin Szary napisał:

Witam zmniejszyła się wielkość czcionki / skalowanie...

Ja widzę zmienioną wysokość wiersza listy.

 

23 minuty temu, Marcin Szary napisał:

 ...i niestety nie potrafię w PIT 36 zmienić, w samym rachmistrzu nie ma problemu.

Dla każdego użytkownika programu, dla każdej listy w programie są zapamiętywane jej parametry - zmiana parametrów listy nie wpływa na parametry innych list i tej samej listy dla innego użytkownika. Aby zmienić wysokość wiersza należy w pierwszej kolumnie listy chwycić lewym przyciskiem myszki z linię oddzielającą wiersze i dostosować wysokość wiersza. W sumie w pełni analogicznie jak w Excelu z tą różnicą, że w programach Insertu zmienia się wysokość wszystkich wierszy.

Link to postu
Godzinę temu, Daniel Kozłowski napisał:

Ja widzę zmienioną wysokość wiersza listy.

 

Dla każdego użytkownika programu, dla każdej listy w programie są zapamiętywane jej parametry - zmiana parametrów listy nie wpływa na parametry innych list i tej samej listy dla innego użytkownika. Aby zmienić wysokość wiersza należy w pierwszej kolumnie listy chwycić lewym przyciskiem myszki z linię oddzielającą wiersze i dostosować wysokość wiersza. W sumie w pełni analogicznie jak w Excelu z tą różnicą, że w programach Insertu zmienia się wysokość wszystkich wierszy.

Dzięki wysokość wiersza zmieniłem, wielkość czcionki ? jak widać w załączniku to raczej chyba nie chodzi o wysokość wierszy (jakiś skrót klawiaturowy?)

1942207069_Zrzutekranu2021-03-13o11_24_34.thumb.png.c8d350195c31bd4e986034fd42de4645.png

Link to postu
3 godziny temu, Marcin Szary napisał:

Dzięki wysokość wiersza zmieniłem, wielkość czcionki ? jak widać w załączniku to raczej chyba nie chodzi o wysokość wierszy (jakiś skrót klawiaturowy?)

Pierwszy zrzut ekranu był wyjątkowo oszczędny i tym samym mylący, dopiero drugi pokazał wyraźnie problem ;)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...