Skocz do zawartości

Hombanking - automatyczne rozliczanie rozrachunków.

Polecane posty

2 godziny temu, Andrzej Błaszczyk napisał:

Mam problem, z modułem automatycznego rozliczania rozrachunków.

To nie "moduł" tylko "operacja" w module "Homebanking".

 

2 godziny temu, Andrzej Błaszczyk napisał:

Wyciąg wczytany, jednak nie znajduje powiązania z rozrachunkami.

Proszę pokazać dane, na podstawie których program miałby zaproponować rozliczenia.

 

2 godziny temu, Andrzej Błaszczyk napisał:

W polu operacje widnieją rozrachunki już rozliczone.

Nie, na zakładce "Uzgadnianie operacji" w panelu "Operacje" widoczne są wszystkie nieuzgodnione operacje bankowe, to czy są rozrachunkowe czy nie, czy są rozliczone czy nie, nie wpływa na ich widoczność. 

Link to postu
22 godziny temu, Daniel Kozłowski napisał:

To nie "moduł" tylko "operacja" w module "Homebanking".

 

Proszę pokazać dane, na podstawie których program miałby zaproponować rozliczenia.

 

Nie, na zakładce "Uzgadnianie operacji" w panelu "Operacje" widoczne są wszystkie nieuzgodnione operacje bankowe, to czy są rozrachunkowe czy nie, czy są rozliczone czy nie, nie wpływa na ich widoczność. 

w operacjach widoczne mam tylko rozrachunki rozliczone, brak nierozliczonych z którymi mógłbym powiązać transakcje

Link to postu
3 godziny temu, Andrzej Błaszczyk napisał:

w operacjach widoczne mam tylko rozrachunki rozliczone, brak nierozliczonych z którymi mógłbym powiązać transakcje

Jak napisałem wcześniej moduł Homebankingu nie posiada takiej funkcjonalności - panel "Operacje" nie prezentuje należności czy zobowiązań możliwych do rozliczenia za pomocą spłat należności czy spłat zobowiązań pochodzących z wyciągu bankowego. Nadmienię, że rozliczania rozrachunków dokonuje się w zakładce "Rozliczanie rozrachunków", a nie "Uzgadnianie operacji".

 

Ponieważ nie skorzystał Pan z mojej sugestii to polecam zamówić szkolenie z obsługi modułu Homebankingu u dostawcy programu, kiedy oboje będzie widzieli o czym rozmawiacie to wszystko się wyjaśni.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...