Skocz do zawartości

Podsumowanie dokumentu

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Najpierw chciałbym podziękować za 12.0.0 - fajny krok w dobrym kierunku.

 

Inna sprawa, o której informowałem Was już wcześniej, obiecaliście poprawić w 12-stce, ale tego nie zrobiliście.

 

Mam na myśl tabele VAT na dokumentach RW, PW, MM ... Kto wpadł na pomysł, żeby je usunąć ? Przecież każdy dokument musi mieć jakieś podsumowanie. W tej chwili, oddając takie dokumenty do księgowości muszę ręcznie przepisywać wartości z programu  na dokument.... Trochę to śmieszne. Mamy jednak możliwość ustawienia pola "Pozostało do zapłaty" - co kompletnie wydaje się być niepotrzebne. Przecież dokumenty takie jak RW nie są rozliczane finansowo! 

 

 

Link to postu

W związku z zgłaszanymi sugestiami wersja 12.0.0 została wyposażona w możliwość wydruku tabeli VAT dla dokumentów RW oraz PW.
Taki wygląd wydruku jesteśmy w stanie skonfigurować w dwóch krokach:

1. W Konfiguracji -> Typach Dokumentów -> Przychód wewnętrzny / Rozchód wewnętrzny
na zakładce "ceny i przeliczenie dokumentu" należy zaznaczyć checkbox Pokaż VAT

Typy Dokumentów-PW-Ceny i Przeliczenie dokumentu- POKAŻ VAT.JPG

 

2. W samej edycji wzorca wydruku danego typu dokumentu, pozostaje wybrać interesujący nas Sposób drukowania tabeli VAT.

Edycja Wzorca PW- Sposób drukowania Tabeli VAT.JPG

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Na wersji 12.0.1 tworząc zapis na podstawie tego, co podał kolega udało mi się uzyskać taką sytuację:

 

001.jpg

 

Czy dokumenty, które są drukowane zostały wystawione wcześniej, przed zmianą parametrów w programie? Jeżeli tak, to prosiłbym o sprawdzenie wzorca na świeżo dodanym RW.

Edytowane przez Mateusz Włudyka
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...