Skocz do zawartości

Pobieranie informacji o licencjach

Polecane posty

Witam od niedawna pracujemy w oparciu o Windows Server 2008. Przez jakiś czas wszystko było w porządku i nagle od wczoraj pojawił się problem z zawieszaniem się Sello w trakcie uruchamiania na etapie sprawdzania licencji. Dodatkowo natychmiast aktywuje się programik wrlfault.exe który natychmiast wyłącza Sello. Skutek od dwóch dni nie ma  możliwości pracy w Sello. Na komputerze z własnym serwerem SQL Sello odpala się bez problemu. Aktualnie mam zainstalowana wersje 1.9.0 Bardzo proszę o jakieś sugestie nie wiem może to kwestia rejestru może tego nieszczęsnego "faulta' może jakichś ustawień. Z góry dziękuje za wsparcie.

 

Leszek

Link to postu

Na te chwile wiem juz że przyczyną wyłączania Sello w trakcie sprawdzania licencji jest program WerFault.exe. Programik ten uruchamiany jest w momencie stwierdzenia błędu jakiejś aplikacji i proponuje znalezienie rozwiązań.Za jego uruchamianie odpowiedzialna jest usługa raportowania błędów. Wyłączyłem tę usługę a mimo to programik nadal się uaktywnia. szukam rozwiązań być może jest to skutek działania jakiegoś trojana czy innego złośliwego kodu, nie wiem. Skanuje serwer różnymi skanerami on line i nic nie wykrywają.To tyle na te chwilę jak znajdę rozwiązanie to oczywiście je opiszę.

Link to postu

witam raz jeszcze niestety nie udało mi eis znaleźć rozwiązania. w tej chwili użytkowanie sello na serwerze jest praktycznie niemożliwe wyłącza się natychmiast jak dochodzi do pobierania informacji o licencjach. Szczerze mówiąc mam już szczerze dość tego wynalazku i nie będę nic więcej robił.

jeżeli ktoś czuje ze wie jak rozwiązać problem to proszę o kontakt na agenpur@gmail.com, jeżeli problem zostanie rozwiązany definitywnie jestem gotów zapłacić. to tyle a jeszcze jedno chętnie będę partycypował finansowo, jeżeli powstanie jakaś inicjatywa stworzenia podobnego programu działającego w oparciu o serwer My SQL i system linux. ;D

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...