Skocz do zawartości

zmiana długości analityki

Polecane posty

założyłam jakiś czas temu konto kartotekowe ZLECENIA, gdzie długość analityki to 6 cyfr. Teraz próbuje tam dodać kolejne konto i mogę wpisać max 5 cyfr. Nie da się zmienić tego na 6. Jak sobie z tym poradzić? Chce mieć 6 cyferek tak jak wcześniej dodane konta.

Edytowane przez Stefan Kaprzyk
pomyłka we wpisie
Link to postu
1 godzinę temu, Stefan Kaprzyk napisał:

założyłam jakiś czas temu konto kartotekowe ZLECENIA, gdzie długość analityki to 6 cyfr. Teraz próbuje tam dodać kolejne konto i mogę wpisać max 5 cyfr.

Niestety nie rozumiem opisu, proszę dokładnie opisać, a najlepiej pokazać co Pani robi.

 

1 godzinę temu, Stefan Kaprzyk napisał:

Nie da się zmienić tego na 6. Jak sobie z tym poradzić? Chce mieć 6 cyferek tak jak wcześniej dodane konta.

Ogólnie, z podstaw obsługi programu... Przy ręcznie dodawanych analitykach o jej długości decyduje długość pierwszego dodanego konta... Przy kontach kartotekowych o długości analityki decydują parametry kartoteki.

 

Zmiana z poziomu programu wymaga usunięcia wszystkich analityk, a to z kolei usunięcia wszystkich zapisów na tych kontach, takie zmiany można też wykonać serwisowo, poza programem, bez usuwania zapisów.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...