Skocz do zawartości

Problem podczas sferycznego pobierania kursów walut

Polecane posty

W związku z tym, że raz na jakiś czas sypało się pobieranie walut, na podstawie postu na forum, mamy wprowadzony kod, który codziennie w nocy, wymusza dodatkowo pobranie takiego kursu.

ITabeleKursowWalut waluty = sfera.PodajObiektTypu<ITabeleKursowWalut>();
Console.WriteLine(DateTime.Now.ToString("yyyy-MM-dd H:mm:ss")+" - Pobieranie kursów walut.");
string wynik;
var dzisiaj = DateTime.Now;
var wczoraj = DateTime.Now.AddDays(-1);
waluty.PobierzKursyWalutNBP(wczoraj,dzisiaj,out wynik);

Od tygodnia, w sumie jak przeszliśmy z 36.0.1 na 37.0.2, na 2 z 7 podmiotów, pojawił się problem z pobieraniem tych kursów:

InsERT.City.STS.STSException: Należy dokonać ponownego podłączenia do Konta InsERT.
   w InsERT.Moria.Online.STSTokenManager.nDM=(String onlineNamespace, Nullable`1 roleId, Boolean allowStsFallback)
   w InsERT.Moria.Online.STSTokenManager.GetLowLevelToken(String onlineNamespace)
   w InsERT.Moria.Online.BaseServiceClient.ExecuteGetWithLPHToken[TOutputData](String methodName, IDictionary`2 parameters)
   w InsERT.Moria.Online.FXRatesServiceClient.GetProviders()
   w InsERT.Moria.Waluty.PobieraczKursowWalut.PobierzKursyWalut(IInjectionScope uow, DateTime dataOd, DateTime dataDo)
   w InsERT.Moria.Waluty.TabeleKursowWalut.PobierzKursyWalutNBP(DateTime dataOd, DateTime dataDo, IEnumerable`1& tabeleKursowWalut, String& komunikatBledu)
   w InsERT.Moria.Waluty.TabeleKursowWalut.PobierzKursyWalutNBP(DateTime dataOd, DateTime dataDo, String& komunikatBledu)
   w SynchronousSocketListener.StartListening() w d:\SferaDEV\Sfera\SferaITE\Program.cs

Oczywiście, zgodnie z sugestią, dokonałem tej czynności, ale dla jednego podmiotu, mimo tego iż zrobiłem to już 3 razy, błąd nadal występuje. Jakieś sugestie?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Niestety nie udało nam się odtworzyć problemu. Analiza logów także nic nie wykazała, była bardzo duża liczba zapytać dla podesłanej firmy i wszystkie zakończone sukcesem. Mam prośbę o podesłanie na priv loginu Konta InsERT, z którego otrzymuje Pan ten komunikat oraz o jeszcze jedną próbę pobrania kursów i podesłanie nam mniej więcej godziny otrzymania powyższego błędu. Dane te znacznie ułatwią nam analizę logów.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...