Skocz do zawartości

Brak nazwy kontrahenta

Polecane posty

Od aktualizacji do wersji 1.68 mam problem z wyświetlaniem nazwy kontrahenta. Czasem, po wprowadzeniu kontrahenta (wyszukanego po numerze NIP), wszystkie jego dane wyświetlają się prawidłowo oprócz nazwy, której nie ma wcale. Aktualizacja 1.68 HF1 nic nie zmieniła w tym temacie. Problem występuje na wszystkich komputerach. Czy ktoś ma podobny problem?

1359085227_Beztytuu.thumb.png.a0c0c65255ed8d6a875e859dcf195ada.png

Link to postu

Problem pojawia się na każdym obsługiwanym podmiocie, na każdym komputerze. Czynności po kolei podczas wpisywania dokumentu:

1. wpisuję nr dokumenu

2. szukam kontrahenta po numerze NIP, enter żeby zatwierdzić. I w tym momencie wskakują wszystkie prawidłowe dane kontrahenta oprócz jego nazwy (pole puste) lub nazwa kontrahenta zostaje z poprzednio wpisywanego dokumentu (ale reszta danych jest prawidłowa). Nie odkryłem zależności kiedy nazwa zostaje pusta a kiedy zapamiętana z poprzedniego dokumentu. Kiedy wyszukam kontrahenta ponownie wszystko jest ok.

Link to postu

Wpisuję nr dokumentu, klikam "enter", zaczynam wpisywać numer NIP, kiedy pojawi się właściwy kontrahent wciskam "enter" (nie wchodzę przez F2 w listę kontrahentów). Dane kontrahenta wskakują, ale jego nazwa jest pusta bądź zapamiętana z poprzedniego dokumentu. Zauważyłem, że kiedy wykonują to wszystko powoli, to problemu nie ma. Kiedy wszystkie czynności idą szybko, program nie ma czasu na "zastanowienie", to pojawia się problem. Wcześniej tego nie było.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...