Skocz do zawartości

Ulga dla klasy średniej a dwa wynagrodzenia w jednym miesiącu

Polecane posty

Dzień dobry,

Pracownica w styczniu otrzymała dwa wynagrodzenia: pierwsze 5114,26 brutto i drugie 3135,48. Przy pierwszym nie należała się ulga dla kl. śr. natomiast przy naliczaniu drugiego wynagrodzenia powinna się już naliczyć. Czy powinnam zmienić jakieś ustawienia indywidualne w nexo? Pracownica nie zrezygnowała z tej ulgi, więc powinna się naliczyć z automatu.

Link to postu

W aktualnej wersji należy na drugiej wypłacie (w definicji listy płac lub w kreatorze naliczania wynagrodzeń) zaznaczyć uwzględnianie kosztów i ulgi.

obraz.png.c33071fb68885c05a9594272f19a9b8b.png

 

W wersji 39, która ukaże się niedługo mechanizm dla ulgi dla klasy średniej będzie działał zawsze niezależnie od ustawień tego znacznika.

Link to postu

Niestety, pomimo zaznaczenia (tak jak wyżej), ulga dla kl. średniej się nie naliczyła. Próbowałam dodać i zdefiniować na nowo listę płac i też nie pomogło... Dodatkowo mam dwa podmioty w nexo i w jednym liczy a w drugim nie liczy ulgi przy drugim wynagrodzeniu. Porównałam definicje list płac i wszystkie ustawienia są takie same. Nie umiem znaleźć różnicy. Może Pan coś zauważy, dołączam obraz z obu podmiotów.

 

image.thumb.png.6f8ee678a487d67d888334c0538dc3fa.png

image.thumb.png.00ac3c9ea21ecf21bf86159f3ebcbd46.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...