Skocz do zawartości

Wycofaj rozliczenie w Homebanking

Polecane posty

34 minuty temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

Co należy zaznaczyć w uprawnieniach subiekta, aby użytkownik miał aktywne Wycofaj rozliczenie w Homebanking. 

Nic, operacja ta nie jest powiązana z uprawnieniami.

 

34 minuty temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

Dziękuję z góry za pomoc.

Co Pana powstrzymało, aby samodzielnie sprawdzić - ograniczyć uprawnienia użytkownika i sprawdzić efekt w programie (na kopii podmiotu lub demo) ?

Link to postu

Panie Danielu widocznie przeglądanie uprawnień i szukanie w internecie nie pomogło. Ograniczanie i dodawanie uprawnień też nie pomogło. Stąd moje pytanie na forum. W mojej ocenie jeśli nie chce Pan pomóc to "zbędne komentarze" proszę zostawić dla siebie, to nie pierwszy arogancki komentarz z Pana strony. 

Mimo wszystko dziękuję za odzew i życzę miłego dnia.

 

Cytat

Nic, operacja ta nie jest powiązana z uprawnieniami.

Użytkownik to pole ma szare, użytkownicy o dużych uprawnieniach mają aktywne. 

Link to postu
Godzinę temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

Panie Danielu widocznie przeglądanie uprawnień i szukanie w internecie nie pomogło. Ograniczanie i dodawanie uprawnień też nie pomogło.

Godzinę temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

Użytkownik to pole ma szare, użytkownicy o dużych uprawnieniach mają aktywne. 

Nie przypominałem sobie zależności tej operacji od uprawnień, więc przed odpowiedzią (poświęciłem chwilę czasu i) sprawdziłem, dodałem nowego użytkownika z minimalnymi uprawnieniami, dosłownie z dwoma, pierwsze do uruchomienia Subiekta i drugie do uruchomienia modułu Homebankingu - operacja wycofania rozliczenia jest aktywna.

 

Godzinę temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

W mojej ocenie jeśli nie chce Pan pomóc to "zbędne komentarze" proszę zostawić dla siebie, to nie pierwszy arogancki komentarz z Pana strony. 

O czym Pan pisze ? Zadałem proste pytanie (bez sugerowania niczego, bez błędnych i bzdurnych wniosków jak przed chwilą Pan to zrobił), które docelowo miało Panu tylko i wyłącznie pomóc - co aroganckiego jest w próbie "prawdziwej pomocy", próbie pokazania / nauczeniu kogoś jak samodzielnie, szybko i sprawnie poradzić sobie z rozwiązaniem problemu ?

 

Jak widać czasami zapominam, że część użytkowników forum nie chce, aby im pomagać tylko odpowiadać na ich pytania / wykonywać pracę za nich / świadczyć darmowe usługi - czy takie podejście / zachowanie nie jest według Pana aroganckie ?

 

--

 

Wracają do opisane problemu... Do rozwiązania wielu problemów potrzebne jest powtórzenie problemu, a do tego dane, na których problem jest powtarzalny, więc jak wielu przypadkach zalecam analizę problemu w miejscu jego występowania przez doświadczonego serwisanta. Forum daje bardzo ograniczone możliwości pomocy.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...