Skocz do zawartości

Wysyłka faktur z własnej domeny

Polecane posty

W ustawieniach wysyłki można podać nazwę nadawcy, która wyświetli się odbiorcy w programie pocztowym. W przypadku odpowiedzi na takiego e-maila przez odbiorcę, wysyłka odpowiedzi następuje na adres e-mail konta, z którego wygenerowano fakturę (mimo iż w nadawcy faktury widnieje adres "no-reply@subiekt123.pl") - z tego co zaobserwowałem.

Edytowane przez Tomasz Cichoń
Link to postu
W dniu 4.02.2022 o 12:17, Tomasz Cichoń napisał:

W ustawieniach wysyłki można podać nazwę nadawcy, która wyświetli się odbiorcy w programie pocztowym. W przypadku odpowiedzi na takiego e-maila przez odbiorcę, wysyłka odpowiedzi następuje na adres e-mail konta, z którego wygenerowano fakturę (mimo iż w nadawcy faktury widnieje adres "no-reply@subiekt123.pl") - z tego co zaobserwowałem.

Panie Tomaszu,

W wiadomościach automatycznie dodajemy sekcję "odpowiedz do" i wstawiany jest adres email na które jest zarejestrowany Subiekt 123. Jak napisałem w innym wątku, zapisujemy sugestię, żeby dać możliwość konfiguracji adresu.

Link to postu
W dniu 3.02.2022 o 22:49, Paweł Hałas napisał:

Czy istnieje możliwość wysyłki faktur z własnej domeny?

W ustawieniach takich możliwości nie widzę, a dla nas jest to akurat ważne.

Dzień dobry Panie Pawle,

Dziękuję za przesłanie pytania. Nie będziemy chcieli dodawać możliwości wysyłki dokumentów z własnej domeny czy skrzynki pocztowej. Wiąże się to z koniecznością przechowywania i aktualizowania hasła do skrzynki oraz różną polityką antyspamową skrzynek pocztowych (dostawców usług). 

Link to postu
W dniu 8.02.2022 o 13:08, Kamil Smuszkiewicz napisał:

Panie Tomaszu,

W wiadomościach automatycznie dodajemy sekcję "odpowiedz do" i wstawiany jest adres email na które jest zarejestrowany Subiekt 123. Jak napisałem w innym wątku, zapisujemy sugestię, żeby dać możliwość konfiguracji adresu.

No nie do końca "na adres e-mail na które jest zarejestrowany Subiekt 123" , tylko na adres konta użytkownika, który dodaje faktury automatyczne. Mając użytkowania+ można dodawać faktury z różnych e-maili kont i w zależności kto taką automatyczną fakturę doda, to odpowiedź jest odsyłana na konto tego użytkowania, a nie na adres na który zarejestrowany jest Subiekt 123.

Link to postu
  • 1 rok później...
W dniu 8.02.2022 o 13:12, Kamil Smuszkiewicz napisał:

Dzień dobry Panie Pawle,

Dziękuję za przesłanie pytania. Nie będziemy chcieli dodawać możliwości wysyłki dokumentów z własnej domeny czy skrzynki pocztowej. Wiąże się to z koniecznością przechowywania i aktualizowania hasła do skrzynki oraz różną polityką antyspamową skrzynek pocztowych (dostawców usług). 

Witam

a czy w ogóle jest możliwość zobaczyć wysłane maile ? Bo czasami nie wiemy komu już puściliśmy maila z fakturą a komu nie .

Jak robimy wyślij kopię do mnie to tam na szybko nie widać do kogo poszedł mail. Warto by było zrobić coś na wzór Wysłane w programie żeby była kontrola co do kogo już powysyłaliśmy :)

 

pozdrawiam

Tomasz

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.09.2023 o 13:38, Lemar Olsztyn napisał:

a czy w ogóle jest możliwość zobaczyć wysłane maile ? Bo czasami nie wiemy komu już puściliśmy maila z fakturą a komu nie .

Jak robimy wyślij kopię do mnie to tam na szybko nie widać do kogo poszedł mail. Warto by było zrobić coś na wzór Wysłane w programie żeby była kontrola co do kogo już powysyłaliśmy

Dzień dobry,

Mamy w planach dodanie logów do dokumentów. W nich będzie można sprawdzić datę wysyłki i adresy. Bez podglądu samej wiadomości.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...