Skocz do zawartości

towary przygotowane do wystawienia na aukcjach

Polecane posty

Czy jest możliwośc stworzenia w zakładce "towary" kolumny lub filtra który pokaże wszystkie towary które nie są jeszcze wystawione ale występują w aukcjach przygotowanych do wystawienia, które np ukażą się za 2 dni. Coś w stylu rezerwacji towarów, tak aby wystawiając dużą liczbę aukcji nie zdublować przypadkiej czegoś (aukcję wystawiam z szablonów opisów podpiętych pod towary).Być może jest taka funkcja bo sello ma ich bardzo wiele, jeżeli tak to prośba jest oczywiście nieaktualna i proszę tylko o podopowiedź?

 

Pozdrawiam

Link to postu

Ja nie znalazłem tego a taki filtr jest bardzo potrzebny bo można się nieźle pogubić.

 

Niedawno o tym pisałem tutaj:

 

Nie wiem czy podchodzi to pod zbiorcze ale w module towary "o statusie w serwisach aukcyjnych" są tylko dwie opcje - wystawione i nie wystawione,

a co z aukcjami zaplanowanymi do wystawienia?

 

Powinna być tu jeszcze grupa zaplanowane do wystawienia czyli aukcje zaplanowane do wystawienia przez Sello z ustawioną datą wystawienia i oznaczone jako gotowe do wystawienia.

 

Z forum wynika że dużo osób sprawdza wystawione towary na podstawie tego modułu i tego znacznika.

Jak już pisałem kiedyś nie popieram bezsensownego wystawiania aukcji więc przygotowuję sobie aukcję i ustawiam dzień i godzinę rozpoczęcia tak żeby zakończenie aukcji wypadało wtedy kiedy chcę no i wtedy te towary widnieją jako niewystawione ale przecież są przygotowane do wystawienia więc znacznik ten jest mylący.

 

Pozdrawiam.

Link to postu

Faktycznie tak jest w Sello, że filtr wystawione i niewystawione w rzeczywistości nie daje prawdziwych danych i dla osób wystawiających aukcje w zaplanowanym czasie nic "nie mówi".

 

Wg mnie najlogiczniejsze wydaje się dodanie zaledwie dwóch przeciwstawnych filtrów:

 

1. wystawione i przygotowane do wystawienia

czyli towary wystawione na aukcjach i będące w aukcjach przygotowanych ze znacznikiem "gotowa do wystawienia".

Wtedy po wybraniu go mamy rzeczywiście wszystkie towary co są i będą na aukcjach,

czyli towary nie wymagające uwagi użytkownika.

 

oraz

 

2. niewystawione i nieprzygotowane do wystawienia

czyli towary nie wystawione na aukcjach i nie będące w aukcjach przygotowanych ze znacznikiem "gotowa do wystawienia".

Wtedy po wybraniu tego filtru mamy rzeczywiście wszystkie towary co nie są i nie będą wystawiane na aukcjach,

czyli towary wymagające uwagi użytkownika.

 

Nie ma sensu rozwodzić się nad innymi kombinacjami tych filtrów bo wydłuży to tylko niepotrzebnie proces, a dodanie dwóch przeciwstawnych filtrów nie będzie chyba problematyczne?

Niestety nie obejdzie się chyba bez dodania w module towary kolumny "przygotowane do wystawienia"  ???

 

Jak będziecie mieli trochę wolnego czasu to prosimy o odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...