Skocz do zawartości

Automatyczne przenoszenie kontrahentów z jednej bazy do drugiej

Polecane posty

Szukam sposobu na automatyzację związaną z przenoszeniem wskazanych kontrahentów z jednej bazy do drugiej. Znalazłem poradnik jak to zrobić ręcznie (Operacja "Wyślij do" oraz "Dodaj na podstawie"). Zastanawiam się czy dało by się to zautomatyzować np. rozszerzeniem SFERA lub zapytaniem SQL? Niestety nie mogę znaleźć żadnej metody a może coś pominąłem?

pk2.png

Link to postu
1 minutę temu, mamut maniek napisał:

Niestety nie mogę znaleźć żadnej metody a może coś pominąłem?

Ale jakiej metody?

Trzeba to oprogramować samemu.

Pobrać dane z jednej bazy i utworzyć nowego kontrahenta w drugiej bazie (podmiotu) metodami udostępnianymi przez Sferę.

Skrypty dodające kontrahenta do bazy to dobry sposób na strzał w kolano.

 

Link to postu

Mam takie rozwiązanie - erpLinker (elektroniczna wymiany danych między podmiotami).

Pozwala m.in. na automatyczne przesyłanie danych kontrahentów z podmiotu A do B (i C i D itd.).

Bazy Subiekta nie muszą się widzieć w sieci, ponieważ komunikacja odbywa się przy użyciu chmury.

 

Obok link do opisu tej funkcjonalności: https://erplinker.pl/Funkcje/Kontrahenci

Co prawda nie ma gotowego pakietu tylko do wymiany kontrahentów, ale może Pan wysłać z poziomu strony jakie parametry by Pana interesowały, to zostanie przesłana wycena. Kwestia najważniejsza, to po prostu ilość kartotek i czas, co jaki mają się wysyłać.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...