Skocz do zawartości

Wyliczenie podstawy zdrowotnej wspólnika (właściciela DG)

Polecane posty

Komunikat "Nie znaleziono deklaracji 'Zaliczka miesięczna PIT' dla 'imię i nazwisko wspólnika' - gdzie to niby trzeba wpisywać?? Już mi ręce opadają od konstrukcji tego programu. Zaznaczę, że jestem użytkownikiem jedynie Gratyfikanta Nexo, bez dodatkowych programów. Wpisując ręcznie dochód w składki ZUS wspólnika nie zmienia się podstawa składki.

image.png.4c39d991f11b564049d1ff6b2aa85ef0.png

Link to postu

Rozumiem, że we wspólniku/Dane ubezpieczeniowe ma Pani tak ustawione obliczanie podstawy składki zdrowotnej:

obraz.png.6172eac752b3ad58a86b458b8e691468.png

Jeżeli ma pani samego Gratyfikanta to skąd program miałby wiedzieć jaki jest dochód przychód - to są wartości, które umie obliczyć tylko program księgowy, którego tutaj nie ma.

Należałoby przestawić zaznaczony znacznik na "wartość indywidualna" i wpisać to czego program sam z siebie nie ma jak policzyć.

Link to postu

Ale ja nie chce, żeby wyliczał z dokumentów, tylko wpisać wartość dochodu np w podatku liniowym i żeby wyliczył podstawę na bazie aktualnych przepisów. 

A Pan myśli, że skoro mam program to mam to sobie ręcznie na kalkulatorze liczyć? To po co program?????

Chce mi Pan na prawdę powiedzieć, że mam policzyć ręcznie jaka powinna być podstawa na zdrowotne w każdym miesiącu i zmieniać sobie te wartości z palca?

To proszę o informację gdzie można zgłosić się po zwrot X% opłaty za program, który w X% tylko liczy, bo resztę można policzyć w Płatniku... Żart

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...