Skocz do zawartości

naliczenie wyplaty gdy pracownik mial zwolnienie lekarskie tylko w dni wolne od pracy

Polecane posty

Witam,

mam taki problem jak w tytule: pracownik mial zwolnienie dwa dni w dni wolne od pracy (sobota - niedziela). Pozostałą czesc miesiaca przepracował. Jest wszystko naniesione do ECP.

image.png.88c917853bbc2a17f2f46430a9165f9b.png

W wyplacie pomniejsza jednak wartosc o dwa dni zwolnienia. A powinien policzyc podstawe na podstawie wszystkich dni plus dodatkowo uwzglednic dwa dni zwolnienia.

image.png.28f99cd2317861393d3e84cc469283d4.png

image.png.552367b529a325c41de18613118d414a.png

Bardzo prosze o pomoc.

 

Link to postu

Cóż. Wszystko rozbija się o sformułowanie "przepracowaną część miesiąca". Niby w tym przypadku pracownik przepracował cały miesiąc.

Trudno mi wyrokować, nie jestem ani specjalistą ani tym bardziej prawnikiem czy doradcą.

Niemniej jest to pierwsze zgłoszenie takiego problemu i trzeba przyznać, że dość niespotykana sytuacja.

 

Jeśli zdecydują Państwo na zastosowanie się do tego artykułu to powinna wystarczyć zmiana w wypłacie wartości finalnej składnika na równą wartości nominalnej.

Link to postu

Ok tak zrobimy ale pracownik jednak przepracowal caly miesiac wiec do konca nie jest to zgodne z przepisami. Nie chce tez aby kazdy wyjatek byl programowany (sa pilniejsze tematy) ale teraz wiem, ze ten przypadek nie jest obslugiwany i trzeba recznie edytowac wyplate. Dziekuje za nformacje.

Edytowane przez Radek Szachnowski
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...