Skocz do zawartości

Poczta przychodząca w Subiekcie Nexo

Polecane posty

Albo mnie zamroczyło, albo... . Gdzie znajdę w Subiekcie Nexo pocztę przychodzącą? Dokumenty wysyłają się przez klienta, ale mimo skonfigurowania skrzynki odbiorczej nie mogę jej znaleźć (czasem pojawia się dymek że przyszła nowa wiadomość). Proszę o pomoc.

Edytowane przez MARCIN KLIMEK
Uzuepłnienie zapytania.
Link to postu

W Subiekcie nie ma i nie będzie poczty przychodzącej. Została udostępniona tylko i wyłącznie poczta wychodząca, aby umożliwić wysyłanie dokumentów (tak samo jest w całym nexo). Aby odbierać pocztę trzeba mieć Gestora - jeżeli jest używany, to należałoby się jeszcze upewnić, że włączony jest multiprogram.

Link to postu

Podpytam jeszcze o zbiorcze wysyłanie e-mial. Przykładowo zaznaczam listę dok. końcowych z dzisiaj, potem ctrl+P i 'wyślij email'. Czy e-maile powinny się wysłać zbiorczo do wszystkich? Wiem, że kiedyś próbowałem i się nie udało, ale może coś się zmieniło/zmieni w tej kwestii?

 

Zauważyłem też, że po pojedynczym wysyłaniu maile czasami zostają w zakładce 'szkice' (poczta wychodząca) - czy to może być spowodowane?

 

PS

używam tylko 2-óch Waszych programów: nexo i sello

Link to postu
21 godzin temu, MARCIN KLIMEK napisał:

Podpytam jeszcze o zbiorcze wysyłanie e-mial. Przykładowo zaznaczam listę dok. końcowych z dzisiaj, potem ctrl+P i 'wyślij email'. Czy e-maile powinny się wysłać zbiorczo do wszystkich? Wiem, że kiedyś próbowałem i się nie udało, ale może coś się zmieniło/zmieni w tej kwestii?


Tak, o ile zostanie zaznaczona opcja w oknie zbiorczego wydruku "Wyślij natychmiast".
 

21 godzin temu, MARCIN KLIMEK napisał:

Zauważyłem też, że po pojedynczym wysyłaniu maile czasami zostają w zakładce 'szkice' (poczta wychodząca) - czy to może być spowodowane?

 

Maile mogą pozostawać w szkicach, jeśli został w danym momencie zapisany, ale nie wysłany.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...