Skocz do zawartości

Problem ze stanami towarów

Polecane posty

Dzień dobry, mam problem z jednym z naszych magazynów. Mam towar X który w kolumnie dostępne oraz stan pokazuje 0, ale ten towar faktycznie mam w ilości 3 sztuki w magazynie i te 3 sztuki są również widoczne jako na stanie przy generowaniu remanentu. Niestety nie mogę się tych sztuk w żaden sposób pozbyć z magazynu i nie mogę ich jednocześnie sprzedać ponieważ są one niedostępne w magazynie. Mam takich pozycji 84 sztuki. 
Tutaj widok z zakładki asortyment (nie ma żadnych zamówień ani rezerwacji stanu ani dostaw na ten towar):
image.png.7e22bdb0187e3d55f60cf259a2258bd9.png

Natomiast po kliknięciu w informator pokazuje mi ileś tam sztuk towaru w tym przypadku 4 i jest to zgodne ze stanem faktycznym (to samo pokazuje raport remanent):

image.png.60237e6b9a9ec9e0c971da481086d43d.png

W żaden sposób wyjść z tego nie mogę bo remanent jak dam na 0 to nie pozwala zadysponować. 

 

Link to postu

Wygląda również na to że udało mi się odnaleźć źródło problemu - w zakładce informator > stany widzę, że towar który fizycznie i po części systemowo mam w magazynie a nie mogę go zadysponować jest zaznaczono jako "pozostały z konkretnej dostawy". Jednak nie mogę nic z tym towarem zrobić jest zawieszony w systemie. Zrobiłem konserwacje bazy danych i przebudowę tabel ale nic nie pomogło. Jakieś pomysły na rozwiązanie tego tematu?

image.thumb.png.90f91b35c4f40c323ef15039711e6470.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...