Skocz do zawartości

Wstawianie za jednym razem wielu zdjęć do szablonu

Polecane posty

Witam,

bardzo przydatną i oszczędzającą czas funkcjonalnością /myślę łatwą do zrobienia - może już w najbliższej wersji SELLO/ byłaby możliwość wybrania kilku zdjęć z folderu przy opcji 'wstaw obrazek' i wstawienie ich wszystkich naraz - nie tak jak obecnie, każde trzeba osobno.

Działam na zasadzie aukcji jednorazowych, wstawiam wiele zdjęć do każdej aukcji, wystawiam sporo aukcji, więc dzięki wspomnianemu ulepszeniu zyskałabym sporo czasu :)

 

Gorąco proszę o wprowadzenie tego do Sello.

 

Pozdrawiam,

A.

Link to postu

Serwer mam skonfigurowany - dodaje do szablonu zdjęcie z dysku, i następne, i następne (nie da się zaznaczyć wszystkich naraz, które chcę wstawić) po czym zapisuję gotową aukcje, i gdy już stworzę wszystkie aukcje, które mam akurat do wystawienia, korzystam z opcji "wyślij grafiki na serwer".

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Wtedy też są dodawane jako zdjęcia dodatkowo płatne w allegro.

 

Zresztą ja z zakładki 'towary' w ogóle nie korzystam, aukcje tworzę w zakładce 'aukcje/szablony/dodaj aukcje' i w każdej aukcji dodaję po kilka zdjęć danego towaru, po czym wysyłam je na serwer.

Przy korzystaniu z opcji 'wstaw obrazek' jest jakaś blokada, przez którą można dodawać tylko jednym zdjęciu, po czym znowu kliknąć na 'wstaw obrazek' itd. Dlatego dużym ułatwieniem byłaby możliwość zaznaczania kilku zdjęć naraz i automatycznie ich wstawienie wszystkich.

Sprzedaję towar jednorazowy, więc zawsze tworzę nowe aukcje, z nowym opisem i zdjęciami.

Link to postu

Wtedy też są dodawane jako zdjęcia dodatkowo płatne w allegro.

... ale tylko wówczas gdy w szablonie aukcji w zakladce  Zdjęcie dodasz więcej zdjęć do wstawienia niż ilość bezpłatnych - pojawiają się one wszystkie wówczas w galerii Allegro.

Jeśli dodasz jedno zdjęcie - pojawia się jedno - bezpłatne,

a wszystkie pojawiają się w treści aukcji.

 

Tak czy inaczej - wnioskowana przez Ciebie funkcja zaznaczania wielu zdjęć podczas ich dodawania do kartoteki towaru - działa od zawsze

 

W oknie Nowa aukcja / Zdjęcia / Dodaj  - mi również działa

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Witam,

przypominam o opcjach, na których bardzo zależy mi, by pojawiły się w nowej wersji, czyli:

1/ wstawianie za jednym razem wielu zdjęć podczas przygotowywania opisu aukcji (czyli możliwość zaznaczenia w oknie wyboru dodawania obrazu z dysku można było kliknąć więcej niż jedno zdjęcie)

2/ miniaturki towarów w zakładce 'transakcje'

3/ możliwość sprawdzenia poprawności opisu aukcji, czyli jak po kliknięciu 'sprawdź opłaty za aukcje' w zakładce 'aukcje-przygotowane' wszystkich tam widocznych przygotowanych aukcji - za jednym razem, nie zaś jak obecnie - każdą trzeba osobno

 

Będę bardzo wdzięczna za wprowadzenie modyfikacji - przede wszystkim pierwszej - ogromnie mi na tym zależy - wystawiam dużo aukcji, każda zawsze jest inna, dodaję średnio 4-10 zdjęć, więc mam dużo klikania obecnie.

 

Pozdrawiam.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

1 i 2 są przydzielone do wersji na którą pracujemy, jednak nie mogę obiecać, że nie zostaną przesunięte ze względu na napięte terminy.

To może jeszcze zróbcie tak by zdjęcia które sa przesyłane przez sello na FTP nie zmieniały nazwy, tylko nazwaz pozostała orginalnego pliku :) w tej chwili zamiast pliku 3100_Mazak_czerwony.jpg robi się plik 2lk3j4h6l2kj54g62lkj356.jpg i wrazie braku nalezy umiescic info o jego braku ale trzba się pierniczyc w szukanie wlasciwego zdjecia :(

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
wstawianie za jednym razem wielu zdjęć podczas przygotowywania opisu aukcji (czyli możliwość zaznaczenia w oknie wyboru dodawania obrazu z dysku można było kliknąć więcej niż jedno zdjęcie)

Po rozpoznaniu problemu okazuje się, że funkcja ta jest mocno związana z użytym edytorem html, który jest dosyć ubogi i nie umożliwia wstawiania większej liczby zdjęć jednocześnie. W jednej z najbliższych wersji planujemy wymianę edytora html na "lepszy" - tam postaramy się uwzględnić dodawanie wielu zdjęć.

Link to postu
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...