Skocz do zawartości

Raport LINQ z parametrami i wydruki

Polecane posty

Witam

mam działający w subiekcie nexo (38.0.1) raport LINQ, przyjmujący parametry (m.in. symbol dokumentu).

Uruchamiając raport z listy raportów w aplikacji wszystko działa tak jak powinno i po wprowadzeniu na górze listy właściwych parametrów lista wyświetla wyniki których oczekuję.

Do raportu mam utworzony wzorzec wydruku, niestety próba jego wydrukowania kończy się uruchomieniem "wydruku" dla raportu z domyślnymi wartościami parametru.

Obrazowo - nawet jeżeli wybiorę w parametrach raportu LINQ dokument "FZ 1/01/01/2022" to widząc prawidłowe wyniki i klikając "Drukuj raport" drukowany raport dotyczy danych dla domyślnych wartości parametru (czyli np. niezdefiniowanych).

Sam raport jest bardzo prosty - jeden DataBand (przypięty do "Dane") + dwa pola tekstowe. Nic wiecej.

 

Czy ktoś może walczył z takim problemem? Może robię coś źle lub czegoś nie podłączyłem/skonfigurowałem prawidłowo?

 

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

 

P.S. Aktualizacja do 41 w planach, może jednak jest jakieś obejście problemu zanim nadejdzie okienko serwisowe :)

Link to postu
24 minuty temu, Andrzej Kubik napisał:

Nie pisałem że to jest na liście, tylko że zostało naprawione, a czy mi Pan wierzy to już, szczerze mówiąc, nie moja sprawa.

Nie mówię że nie wierzę, wręcz napisałem że sprawdzę aktualną wersję (z nadzieją że faktycznie naprawiono ten błąd a został pominięty w changelog).

Nie rozumiem skąd od razu te nerwy :) Raz jeszcze dziękuję za informację.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...