Skocz do zawartości

Subiekt 123 maksymalna liczba użytkowników

Polecane posty

Witam,

Od nowego roku chciałabym przejść na subiekt 123, mam już licencję i wstępnie bardzo pasuje mi funkcjonalność i możliwości programu ale jest jeden problem.

Możliwość fakturowania musi mieć 11 pracowników a widzę, że funkcja użytkownik + daje możliwość rozszerzenia o 3 pracowników i nie ma możliwości zakupu 4 rozszerzeń użytkownik +.

1. Czy jest jakaś możliwość aby wszyscy pracownicy mogli jednocześnie pracować na programie?

2. Czy jest możliwość aby kilka osób było zalogowane z jednego maila i jednocześnie korzystało z programu? Czy może każde kolejne logowanie będzie wyrzucało poprzednio zalogowaną osobę? (nie zależy mi na tym aby wiedzieć i różnicować kto wystawia fakturę)

3. Czy mogę wykupić na jedno konto/dane firmy np. 3 licencje na subiekta 123 i do każdej dokupić użytkownika +?

4. Czy wykupienie licencji dla biur rachunkowych do udostępniania firmom zmienia coś w liczbie użytkowników jednego podmiotu?

Link to postu

Nikt nic nie wie?

Do 30.09. muszę podjąć decyzję jaki program wybrać czy subiekt 123 czy subiekt GT, z tym, że tak rozbudowana funkcjonalność jak w GT (magazyny) nie jest mi potrzebna jednak musi na programie pracować 11 osób jednocześnie.

Edytowane przez Anna Woźniak
Link to postu

Dzień dobry Pani Anno,

Dziękuję za przesłanie pytania. Inne osoby mogą się logować na konto jednocześnie. Przy czym warto tutaj skorzystać z modułu użytkownik+ gdzie dostępne będą trzy dodatkowe konta. Jeżeli Pani posiada wersję testową to jest możliwość przetestowania działania programu wraz z modułem dla kilku osób.

 

Link to postu

Dziękuję za odpowiedź, licencję na subiekta123 otrzymaliśmy ze względu na posiadanie mikrosubiekta teraz jedynie rozszerzę subiekta 123 o użytkownika+ i będziemy testować i migrować możliwe dane z mikrosubiekta do subiekta 123.

A czy rozszerzenie licencji tak aby udostępniać klientom biura subiekta 123 dodaje jakieś funkcje, których nie ma w standardowej licencji?

Link to postu

Pani Anno,

Subiekt 123 dla BR jest przeznaczony dla biur rachunkowych, które mogą udostępnić Subiekt 123, ale dla innych podmiotów (klientów biura rachunkowego). Należy też posiadać program nexo lub GT dla biur rachunkowych. 

Proszę, tak jak opisałem, sprawdzić wersję demo programu Subiekt 123. Z wymagań wynika że powinna spełnić Pani oczekiwania.

Link to postu

Prowadzę biuro rachunkowe i pracuję na linii GT, trochę potestowałam subiekta 123 i przy założeniu, że wszyscy mogą jednocześnie być zalogowani i na nim pracować a dodatkowo dokupię użytkownika+ to program i jego funkcje wydają się być na moje potrzeby idealny.
Udostępnianie klientom programu - szczególnie tym, którzy mają problemy z dostarczeniem faktur - daje mi też pole manewru przy importowaniu ich faktur.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...