Skocz do zawartości

Podłączenie pod API serwisu zleceń

Polecane posty

Chciałbym wykonać formularz do wprowadzania na stronie internetowej klienta, zgłoszeń serwisowych.

Z tego co macie opisane w wątku, muszę stworzyć aplikację na portalu developera. Potem będę mógł w formularzu u klienta, zalogować się na konto insert, uzyskam token, potem uzyskam kolejny i potem już odświeżam go Sobie na 90 dni, no jasne. Klient będzie musiał się raz na rok zalogować, do zrozumienia, Allegro robi podobnie.

Więc chciałem dodać aplikację i tak:

- Wykorzystane API - nie ma tutaj Zleceń serwisowych, chyba powinny być?

- Strona aplikacji/Polityka prywatności/Adres powrotu - czy muszę utworzyć stronę czysto techniczną dla was? Generalnie dzisiaj robię formularz dla klienta A, a innego dnia dla klienta B

Link to postu

A takie pytanie mam. Odpaliłem Sobie klucz na moim koncie, gdzie w sumie nie mam licencji Gestora, ani tym bardziej odpalonych zleceń online, ale API spokojnie pozwala przyjąć te zlecenia serwisowe i one Sobie gdzieś są, bo dostaję odpowiedź z ich ID. Czy takie były założenia systemu? Ja nie narzekam, bo mogę Sobie przetestować, ale robię wam śmietnik :P

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
W dniu 10.10.2022 o 19:46, Radomił Ząbik napisał:

Odpaliłem Sobie klucz na moim koncie, gdzie w sumie nie mam licencji Gestora, ani tym bardziej odpalonych zleceń online, ale API spokojnie pozwala przyjąć te zlecenia serwisowe i one Sobie gdzieś są, bo dostaję odpowiedź z ich ID. Czy takie były założenia systemu?

Od teraz nie powinno być możliwości dodania nowego zgłoszenia bez aktywowanych zleceń serwisowych online w Insert nexo.
Więcej informacji: 

W dniu 10.10.2022 o 19:46, Radomił Ząbik napisał:

Ja nie narzekam, bo mogę Sobie przetestować, ale robię wam śmietnik :P

Cieszę się, że do czegoś się to przydało 😄

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...