Skocz do zawartości

Vendero - brakujące ikony

Polecane posty

Wdrażamy Vendero, zauważyliśmy drobne błędy w UI. Jest szansa na naprawę/zmiany/instrukcję? 

 

  1. W edycji treści/charakterystyki produktu brakuje ikonek oraz szablon Projekt 13 ma brakującą ikonę usuwania z koszyka.
  2. Czy jest możliwość ostylowania element.style, aby móc ustawić własny font (nadpisać styl dla treści w charakterystyce/edycji treści? Wklejane treści zaciągają się z fontem, a chcemy ujednolicić wygląd teksów.
  3. Czy jest szansa na dodanie piksela facebooka i integrację z ich sklepem?
  4. Jak wybrać gabaryt dla paczkomatu? Chcielibyśmy na sztywno ustawić rozmiar C, bez zabawy w wymiary i wagę poszczególnych produktów.

Zrzut ekranu 2022-10-9 o 14.13.48.png

Link to postu
21 godzin temu, Patryk Wyrwas napisał:
  1. W edycji treści/charakterystyki produktu brakuje ikonek oraz szablon Projekt 13 ma brakującą ikonę usuwania z koszyka.

Przyjrzymy się opisywanym problemom.

21 godzin temu, Patryk Wyrwas napisał:

      2. Czy jest możliwość ostylowania element.style, aby móc ustawić własny font (nadpisać styl dla treści w charakterystyce/edycji treści? Wklejane treści zaciągają się            z fontem, a chcemy ujednolicić wygląd teksów.

Tak, z wykorzystaniem stylów CSS. Więcej informacji w tej kwestii przesyłam w prywatnej wiadomości.

21 godzin temu, Patryk Wyrwas napisał:

      3. Czy jest szansa na dodanie piksela facebooka i integrację z ich sklepem?

Funkcjonalność jest ujęta w planach rozwoju, jednak realizacja nie jest sprecyzowana na konkretny termin.

21 godzin temu, Patryk Wyrwas napisał:

     4. Jak wybrać gabaryt dla paczkomatu? Chcielibyśmy na sztywno ustawić rozmiar C, bez zabawy w wymiary i wagę poszczególnych produktów.

Nie ma opcji zaszycia na stałe danego gabarytu – to integracja, która na podstawie gabarytów towarów z zamówienia przelicza to sama.

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 10.10.2022 o 12:14, Przemysław Werner napisał:

Przyjrzymy się opisywanym problemom.

Czy planowana jest naprawa? Minęło kilka miesięcy...

 

Ponadto mam pytanie o zakładkę Szybki Start... nie da się ukończyć punktu Instalacja certyfikatu SSL, przez zmianę na Cloudflaire. Więc cały czas pojawia się ten ekran jako główny po logowaniu do panelu administracyjnego... Jest opcja, aby ekran Pulpit był domyślnym?

 

oraz czy myśleli Państwo nad edycją css danego szablonu online? Aktualny wymóg pakowania pliku css w zip i wgrywanie go na serwer jest bardzo uciążliwy... Raczej nie powinno to być trudne do implementacji. 

Link to postu
14 godzin temu, Patryk Wyrwas napisał:

Czy planowana jest naprawa? Minęło kilka miesięcy...

Wszystko wyświetla się tak, jak powinno.

image.png.cfdf0138a161a24fc8d96763a5f88885.png

image.thumb.png.edababa9aed323273b494c4fbeffe530.png

14 godzin temu, Patryk Wyrwas napisał:

Ponadto mam pytanie o zakładkę Szybki Start... nie da się ukończyć punktu Instalacja certyfikatu SSL, przez zmianę na Cloudflaire. Więc cały czas pojawia się ten ekran jako główny po logowaniu do panelu administracyjnego... Jest opcja, aby ekran Pulpit był domyślnym?

Aktualnie nie ma takiej możliwości, zobaczymy, co da się z tym zrobić. Rozwiązanie tymczasowe to stworzenie skrótu w przeglądarce (zakładki), który przekierowywałaby Pana do odpowiedniego widoku.

14 godzin temu, Patryk Wyrwas napisał:

czy myśleli Państwo nad edycją css danego szablonu online? Aktualny wymóg pakowania pliku css w zip i wgrywanie go na serwer jest bardzo uciążliwy... Raczej nie powinno to być trudne do implementacji. 

Aktualnie nie ma planów zmian w tej kwestii.

Link to postu
3 minuty temu, Dariusz Nowak napisał:

Wszystko wyświetla się tak, jak powinno.

 

U mnie wciąż to samo... petshoprumia.pl

image.thumb.png.13285909cdd809d27f9ab9697e8fcdf9.png

4 minuty temu, Dariusz Nowak napisał:

Aktualnie nie ma takiej możliwości, zobaczymy, co da się z tym zrobić. Rozwiązanie tymczasowe to stworzenie skrótu w przeglądarce (zakładki), który przekierowywałaby Pana do odpowiedniego widoku.

4 minuty temu, Dariusz Nowak napisał:

Aktualnie nie ma planów zmian w tej kwestii.

Vendero jest w ogóle rozwijane? Oprócz wymaganych prawem zmian, nic nowego się nie pojawia na tej platformie...

Link to postu

Dzień dobry Panie Patryku,

a czy próbował Pan korzystać z innej przeglądarki. Nie udało mi się odtworzyć Pana błędu z ikonkami w charakterystyce produktu. Być może jest to wina jakiegoś dodatku w przeglądarce. Ciężko mi na ten moment powiedzieć bez większej ilości danych. 

Z wyrazami szacunku,

Paweł Żółtaniecki

Link to postu
Teraz, Paweł Żółtaniecki napisał:

Dzień dobry Panie Patryku,

a czy próbował Pan korzystać z innej przeglądarki. Nie udało mi się odtworzyć Pana błędu z ikonkami w charakterystyce produktu. Być może jest to wina jakiegoś dodatku w przeglądarce. Ciężko mi na ten moment powiedzieć bez większej ilości danych. 

Z wyrazami szacunku,

Paweł Żółtaniecki

Oczywiście, że próbowałem. Na innym urządzeniu również. Chętnie podam dane do logowania, aby mogli się Państwo przekonać o występującym błędzie. 
 

Funkcja „zbadaj” w Chrome pokazuje błąd 404 (pliku nie znaleziono) dla tych ikon.

Link to postu

@Patryk Wyrwas

Na naszym cdn brakowało pliku dla urządze z pixel ratio 2.0. Dograłem plik z ikonami.
Ten link: https://www.pasaz24cdn.pl/public/content/img/kendo/sprite@2x.png już działa.
Czy może Pan zweryfikować, że wszystko jest okey także w PA? Czy jest jeszcze coś w czym mogę pomóc, a co nie zostało rozwiązane w tym wątku?

 

Z wyrazami szacunku,

Paweł Żółtaniecki

Link to postu
7 minut temu, Paweł Żółtaniecki napisał:

@Patryk Wyrwas

Na naszym cdn brakowało pliku dla urządze z pixel ratio 2.0. Dograłem plik z ikonami.
Ten link: https://www.pasaz24cdn.pl/public/content/img/kendo/sprite@2x.png już działa.
Czy może Pan zweryfikować, że wszystko jest okey także w PA? Czy jest jeszcze coś w czym mogę pomóc, a co nie zostało rozwiązane w tym wątku?

 

Z wyrazami szacunku,

Paweł Żółtaniecki

Być może cache przeglądarki, jednakże nic się nie zmieniło w PA, a link dalej pokazuje błąd:

 

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
<Error>
<Code>BlobNotFound</Code>
<Message>The specified blob does not exist. RequestId:31b74ef0-001e-0011-5482-768d10000000 Time:2023-04-24T08:01:09.0524359Z</Message>
</Error>

 

Edytowane przez Patryk Wyrwas
  • Zmieszany 1
Link to postu
5 minut temu, Paweł Żółtaniecki napisał:

Jeśli dalej nie ma poprawy to proszę spróbować wyczyścić cache.

Pozdrawiam

Paweł Żółtaniecki

Problem dalej występuje, co prawda plik występuje na serwerze, ale jest niepoprawny kod css, który blokuje jego wyświetlanie, po wyłączeniu w funkcji zbadaj background-size, ikonki sie pojawiają.


 

.k-icon, .k-grouping-dropclue, .k-drop-hint, .k-callout, .k-column-menu .k-sprite, .k-tool-icon, .k-tool-icon.k-state-hover, .k-tool-icon.k-state-active, .k-tool-icon.k-state-active.k-state-hover {
    background-image: url('//www.pasaz24cdn.pl/public/content/img/kendo/sprite@2x.png');
    /* background-size: 192px 336px; */
}

 

  • Dziękuję 1
Link to postu
14 minut temu, Paweł Żółtaniecki napisał:

Panie Patryku,

 

podmieniłem plik na taki o większym wymiarze ikonek. Ze względu, że jest on pobierany z CDN-a to proszę jutro spróbować sprawdzić czy problem nie jest rozwiązany. Poproszę też o info zwrotne.

 

Pozdrawiam

Paweł Żółtaniecki

Dobrze, bo aktualnie wygląda to tak:

image.thumb.png.dadaffef77da2071350d01ab2f9cf20f.png

 

Jakby ikony nie były dopasowane do bloków.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...