Skocz do zawartości

Nowa wersja - popsute szablony

Polecane posty

Moim zdaniem w nowej wersji edycja szablonów jest gorsza niż w poprzedniej.

Wstawiając opis towaru, otrzymuje mnóstwo niepotrzebnych znaczników html, które przeszkadzają w formatowaniu zadanym w html szablonu.

Czy da się gdzieś ustawić żeby nie było tego formatowania, a wstawiane były suche dane z opisu?

 

<FONT size=2 face=Arial><FONT size=2 face=Arial><FONT size=2 face=Arial><FONT size=2 face=Arial>

<P><FONT size=2 face=Arial>po obcięciu 198x210 mm złożone do 99x210 mm</FONT></P></FONT></FONT></FONT></FONT>

Link to postu

To nie tak, wpisywałem z palca url;a.

Opis towaru jest w wersji html, i przenosi formatowanie html jakie jest w polu opis w towarze przy wstawianiu do szablonu. Patrząc w kod szablonu przed wygenerowaniem wszystko jest ok. Po wstawieniu zmiennych z opisu towaru pojawia się dodatkowy kod html związany z formatowaniem w opisie towaru. Nie umiem tego wyłączyć, a trochę już pokombinowałem. Zresztą pozostałem wartości zachowują się podobnie. Wydaję mi się że dobrą opcją w ustawieniach byłaby możliwość wyłączenia domyślnego formatowania html w polach związanych z towarem.

 

Ja mam szablon z miejscami przeznaczonymi na opis gdzie np do diva czy do komórki tabeli przypisuję css, co z tego jeżeli po wstawieniu np opisu pojawiają mi się dodatkowe znaczniki. Jak dla mnie wystarczyłaby czysta wartość bez formatowania i dużo lepiej mógłbym panować nad wyglądem aukcji.  

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...