Skocz do zawartości

Odnowienie licencji na Raporty

Polecane posty

Dzień dobry. Dzisiaj odnowiłem licencję na Raporty GT. Na koncie Insert licencja jest odnowiona. W Rachmistrzu widnieje natomiast data 19.11.2022:

image.png.d7501ca5e103b7bd9da9f21a3942d1a7.png

Czy data nie powinna być taka jak na koncie Insert?

image.png.5443a1570d8421bda3f4fe57ec606ea2.png

Obawiam się, że będzie miała miejsce taka sama sytuacja jak w poprzednich lata, że dokładnie w dniu 19 listopada, mimo odnowienia licencji na następny okres nie miałem możliwości korzystania z Raportów.

Edytowane przez Krzysztof Lasko
Link to postu

Dzień dobry,

zweryfikowałam jak wygląda to  w naszym serwerze licencji. Licencja Raporty została przedłużona i po 19.11.2022 powinna się przepiąć. 

Program GT  jest dostosowany do pokazywania tylko jednej licencji. Przedłużając licencję klient może np. zwiększyć liczbę podmiotów dlatego nie przyjęto rozwiązania z nadpisywaniem i w programie pokazywana jest aktualnie obowiązująca licencja. 

Także uspokajam,  wszystko powinno zadziałać. Oczywiście gdyby okazało się, że jest inaczej proszę o kontakt. 

 

W przyszłości proszę zwracać uwagę jakie dane są przez Pana publikowane na naszym forum.  Zrzut ekranu, który Pan przesłał został usunięty ze względu na dane osobowe. 

Link to postu

Dziękuję za informację. Do odnowienia zostało kilka dni, a pamiętam, że jednak 19 danego miesiąca dwukrotnie już nie mogłem korzystać z Raportów. Bardzo proszę o weryfikację czy na pewno nie będzie problemu w tym konkretnym dniu.

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Dane osobowe zostały zamazane.

Edytowane przez Krzysztof Lasko
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...