Skocz do zawartości

Niezgodność identyfikatora podatkowego


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Arkadiusz Cieśla,

Polecane posty

Witam

 

Zainstalowałem początkowo klienta programu na próbę, na dane mojego pracodawcy, natomiast program miał służyć do katalogowania towaru należącego do kontrahenta.

Licencję opłacił kontrahent, więc zarejestrowałem program zgodnie z jego życzeniem na jego dane, które jednakże są inne niż te podane w kliencie Subiekt Nexo.

 

Kiedy chcę dodać firmę z poziomu klienta, otrzymuję następujący komunikat:

 

Firma, która jest dodana do Konta InsERT, ma identyfikator podatkowy niezgodny z podanym w Mojej Firmie.

Wybranie nieprawidłowego podmiotu spowoduje nieodwracalne zablokowanie edycji danych firmy w nexo.

 

Moje pytanie brzmi:

Czy powyższy komunikat oznacza, że klient programu zmieni dane na nowe, tj dane kontrahenta, po czym zablokuje edycję, czy też zignoruje dane kontrahenta i zablokuje edycję na starych danych?

 

1351921805_NiezgodnoIP.thumb.jpg.d216fa25b1acf9fb121bf5bfeed00b18.jpg

Link to postu
  • Rozwiązanie

Dzień dobry, komunikat świadczy o tym, że identyfikator podatkowy, który znajduję się na Koncie InsERT nie jest zgodny z tym wpisanym w Subiekcie nexo (pole NIP w danych Mojej Firmy). Po kliknięciu przycisku Tak identyfikator podatkowy z Konta InsERT zostanie nadpisany w Subiekcie nexo, a późniejsza jego zmiana przez użytkownika nie jest możliwa.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...