Skocz do zawartości

Konfiguracja widoków - lista pracowników/umów

Polecane posty

Witam,

 

Czy istnieje możliwość konfiguracji widoków tak aby zawierał kolumny z  listy pracowników oraz umów ?

Przykład:

- dość często potrzebuję w jednym raporcie informacji o podstawowych danych pracownika (dane na liście pracowników), danych z umów np. rodzaj umowy, okres umowy( dane z listy umów) oraz podstaw miesięcznych ( dane pobieram z raportu składników)

Po opisie widać, że potrzebuję eksportu do excela z 3 miejsc i dopiero po połączeniu danych otrzymuję to co potrzebne. Dostrzegłem po ostatniej aktualizacji nowe kolumny na liście pracowników, natomiast proszę o informację:

 

- czy istnieje łatwiejszy/szybszy sposób na otrzymanie wymienionych danych w 1 pliku ?

- czy dodawanie kolumn będzie kontynuowane ? Czy możliwe byłoby udostępnienie wszystkich kolumn z listy pracowników i listy umów w obu miejscach ?

 

Pozdrawiam 

Link to postu

W widoku pracowników z oczywistych względów (pracownik może mieć wiele umów) nie dodamy kolumn z umów.

Kilka podstawowych kolumn z pracownika jest dostępnych w widoku umów. Jakie jeszcze byłyby potrzebne?

Co do kolumn ze składnikami w umowach - mamy zapisaną taką sugestię - ale składniki to otwarty słownik więc ze względów wydajnościowych na razie nie planujemy tej sugestii realizować.
 

Link to postu

Na widoku umów przydatne byłyby kolumny z polami własnymi, których mamy sporo na pracowniku.

Składniki w umowach - dla mnie osobiście Podstawa miesięczna byłaby wystarczająca, ale rozumiem że różne składniki mogą być wykorzystywane.

 

Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, czy jest jakaś możliwość wygenerowania listy pracowników z informacja szkołach/dzieciach/poprzednich zadudnieniach ? czy można to zobaczyć tylko dla wybranego pracownika ?

Radzimy sobie mając podgląd na bazie danych, natomiast czasem pojawia się pytanie np. czy któryś z naszych pracowników pracował w przeszłości w firmie X ? albo ile dzieci maja poszczególni pracownicy - temat z dnia dziecka.

 

Pozdrawiam

 

 

Link to postu
3 minuty temu, Mariusz Pierzchała napisał:

Na widoku umów przydatne byłyby kolumny z polami własnymi, których mamy sporo na pracowniku.

Zapiszę taką sugestię.

3 minuty temu, Mariusz Pierzchała napisał:

Składniki w umowach - dla mnie osobiście Podstawa miesięczna byłaby wystarczająca, ale rozumiem że różne składniki mogą być wykorzystywane.

O składnikach na liście umów już pisałem wyżej: "składniki to otwarty słownik więc ze względów wydajnościowych na razie nie planujemy tej sugestii realizować"

 

Co do pozostałych sugestii - w programie nie ma gotowych tego typu zestawień - ale do generowania tak różnorodnych zapytań służą mechanizmy Raportów LINQ i Raportów SQL.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...