Skocz do zawartości

Nowa nakładka "poprawiono wyliczanie kwoty do chorobowego"

Polecane posty

Godzinę temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, przy składniku urlop wypoczynkowym na wypłacie zawyżana była kwota do chorobowego. Problem został rozwiązany w wersji 1.74 HF2.

Pytanie moje, czy przy wszystkich wypłatach za grudzień wypłaconych w styczniu? Naliczone przed zainstalowaniem nowej nakładki. Nie mogę wyłapać różnicy

Link to postu
15 minut temu, Małgorzata Myszk napisał:

Pytanie moje, czy przy wszystkich wypłatach za grudzień wypłaconych w styczniu? Naliczone przed zainstalowaniem nowej nakładki. Nie mogę wyłapać różnicy

Bez konkretnych przykładów trudno będzie wskazać takie wypłaty. Może Pani utworzyć kopię podmiotu. Następnie na takiej kopii wyliczyć ponownie wypłaty za grudzień i porównać wypłaty między kopią podmiotu a podmiotem, na którym Pani pracuje.

 

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Link to postu

Nadal jest problem z kwotą do chorobowego. Wyliczałam dzisiaj listę płac w ramach pakietu mobilności dodałam kwotę w pozycji "inne zwolnienia" oraz "kwotę wyłączenia ze składek zus" i kwota do chorobowego w zakładce inne wskakiwała nie dość, że jako wartość ujemna to jeszcze w kwocie z kosmosu. Kwota wynagrodzenia wynosiła 10050 zł brutto a kwota do chorobowego wskakiwała - 15000 zł. Program nie chciał zatwierdzić listy płac - i ok można to z ręki wprowadzić ale problem jest.

Wersja 1.74 HF2

Edytowane przez Anna Woźniak
Link to postu
2 godziny temu, Anna Woźniak napisał:

Nadal jest problem z kwotą do chorobowego. Wyliczałam dzisiaj listę płac w ramach pakietu mobilności dodałam kwotę w pozycji "inne zwolnienia" oraz "kwotę wyłączenia ze składek zus" i kwota do chorobowego w zakładce inne wskakiwała nie dość, że jako wartość ujemna to jeszcze w kwocie z kosmosu. Kwota wynagrodzenia wynosiła 10050 zł brutto a kwota do chorobowego wskakiwała - 15000 zł. Program nie chciał zatwierdzić listy płac - i ok można to z ręki wprowadzić ale problem jest.

Wersja 1.74 HF2

Dzień dobry potwierdzamy problem z błędnym działaniem programu w tym zakresie (przy zastosowaniu pakietu mobilności). Stosowna poprawka pojawi się najszybciej jak to możliwe.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...