Skocz do zawartości

Zbiorcza zmiana SQL

Polecane posty

4 minuty temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry w tym celu zalecam wykonanie archiwum z użyciem mechanizmu Biura nexo, a następnie dearchiwizację za pomocą Biura nexo.

 

Dziękuję za odpowiedź, ale chyba nie o to mi chodziło.

 

Sytuacja wygląda tak, że bazy mam już przeniesione na inny serwer SQL. Programy Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant już działają normalnie łącząc się z bazami na nowym serwerze.
Jedynie Biuro Nexo (również połączone już z nowym serwerem) pokazuje stany klientów jako niepołączone dlatego, że w ustawieniach poszczególnych klientów jest podany stary serwer SQL. Mogę kliknąć na każdym "popraw" i wpisać nową ścieżkę do serwera SQL, ale przy prawie 300 bazach to trochę roboty by było.

Link to postu
1 minutę temu, Marcin Krzemień napisał:

Sytuacja wygląda tak, że bazy mam już przeniesione na inny serwer SQL. Programy Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant już działają normalnie łącząc się z bazami na nowym serwerze.
Jedynie Biuro Nexo (również połączone już z nowym serwerem) pokazuje stany klientów jako niepołączone dlatego, że w ustawieniach poszczególnych klientów jest podany stary serwer SQL. Mogę kliknąć na każdym "popraw" i wpisać nową ścieżkę do serwera SQL, ale przy prawie 300 bazach to trochę roboty by było

W takim przypadku w programie nie ma takiej możliwości. W tej sprawie zalecam kontakt z lokalnym serwisantem:

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...