Skocz do zawartości

pit-11 w wersji 27 na wersję 29

Polecane posty

Witam,

program Mikrogratyfikant: pracownik ma wystawione i wysłane dwa pit-11 (wersja 27 wysłana w czerwcu i wersja 29 wysłana w listopadzie). Pomiędzy jest przerwa w zatrudnieniu. Urząd prosi o wysłanie pierwszego pit-11 na wersji 29. Jak to technicznie wykonać w programie?

Czy jak usunę deklarację w wersji 27 w wysyłce elektronicznej i wygeneruję w wersji 29 to zaciągnie mi poprawnie dane z pierwszego pit-11? Czy wykonać to inaczej?

Link to postu

Dzień dobry, tak należy usunąć deklarację w wersji 27 i wygenerować ją w wersji 29. Przy generowaniu deklaracji proszę zwrócić uwagę przede wszystkim na okres, za jaki generowana jest deklaracja. Przed wszelkimi operacjami zalecam wykonanie archiwum bazy danych. W przypadku usuwania deklaracji konieczne może być usunięcie jej danych elektronicznych.

Link to postu

Dziękuję za odpowiedź. Usunęłam deklarację najpierw z wysyłki wg instrukcji z linku, potem sam formularz. Drugą poprawną zostawiłam. Niestety przy generowaniu nowej deklaracji wskazuje mi okres po ustaniu zatrudnienia do końca roku roku z zerami. Co jeszcze mogę zrobić? Usunąć też poprawną deklarację i wygenerować ponownie jedną za cały rok?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...