Skocz do zawartości

Eksport faktur do Rachmistrza

Polecane posty

Dzień dobry Panie Bartłomieju,

Dziękuję za przesłanie pytania. Proszę zapoznać się z przygotowanymi materiałami jak wygenerować i przekazać plik z dokumentami. 

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1641,subiekt-123-–-jak-wygenerowac-plik-do-ksiegowosci-dla-programow-insert-gt.html

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry. Ja mam problem z eksportem faktur, a dokładnie z numeracją. W Subiekcie123 mam numerację miesięczną i numery np. 1/01/2023, 2/01/2023, po imporcie w programie Rachmistrz nexo PRO faktury mają numerację FS 1/01/2023, FS 2/01/2023. Dlaczego Rachmistrz dodaje sobie przedrostek FS? Czy są do tego specjalne ustawienia w programie czy jest to po prostu Państwa błąd przy imporcie. Dodam, że importuję przed plik EDI i w nim numer faktury jest poprawny czyli 1/01/2023 bez przedrostka FS

Link to postu
7 godzin temu, Andrzej Kubik napisał:

Nie, ma Pan problem z importem faktur.

Jedno że nie ten dział, ale najważniejsze to że nie napisał Pan do jakiego programu Pan importuje (Rachmistrz GT czy Rachmistrz nexo)

Ma Pan rację z importem, a jaki program to napisałem:

 

8 godzin temu, Michał Karpierz napisał:

po imporcie w programie Rachmistrz nexo PRO

Problem rozwiązany, otrzymałem odpowiedź z InsERT, należy w programie Rachmistrz nexo PRO w menu
Konfiguracja->Parametry komunikacji odznaczyć "Dodaj mnemonik do numeru wewnętrznego dokumentu handlowego lub magazynowego".
Domyślnie był zaznaczony po instalacji, dlatego dodawał mi przedrostek.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...