Skocz do zawartości

Przycisk "Następny"

Polecane posty

Witam,

Pobieram dokuemnty z portalu biura, zadekretuje i widzę w kpir. I w tym momencie co jestem na podglądzie na kpir gdzie widzę zapis w kpir z lewej oraz dokuemtn fizycznie z prawej brakuje mi przycisku aby przejść do kolejnego. Muszę wyłączyć dokument i kliknąć w kolejny w kpir. Czy taka funkcjonalaność jest a ja jej nie widzę? Czy nie ma? Jeśli nie ma to warto rozważyć dodanie ułatwiłoby szybkie sprawdzanie dokumentów. 

Albo możliwość podglądu w kpir beż wchodzenia wndokuemnt na dole na tym szarym pasku. Mogę tam fajnie wyświetlić zapis w vat ale jeszcze żebym mógł zobaczyć fizycznie skan dokumenty beż wchodzenia w sam zapis. Jedna z tych opcji by wystarczyła 

Link to postu

Tak dziękuję to wiem i to działa świetnie. Chodzi mi o moment kiedy już jestem w KPiR przeglądam wpisy z poziomu KPiR - że tak powiem sprawdzam po pracownikach. Mam zakładkę VAT itp i brakuje mi możliwości przejścia do kolejnego dokumentu. 

Albo jeszcze lepiej będą w KPiR widzę wszystkie we niej zapisy na dolnym szarym pasku mogę podejrzeć zapisy w VAT co pozwala klikając tylko strzałką w dół bardzo szybko sprawdzić poprawność księgowań, w tym miejscu przydałaby się możliwość powiedzmy z prawej strony otwarcia okna, w którym pojawiałby się ten dokument fizycznie z portalu Biura. To by mega przyspieszyło weryfikację poprawność całości rozliczeń. 

Link to postu
W dniu 26.01.2023 o 10:28, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dziękuję za zgłoszenie i wyjaśnienie problemu. Temat został przekazany do dalszej analizy.

już rok temu zgłosiłam taką sugestię aby można było przechodzić między pozycjami rejestru (czy to KPiR czy Ewidencja VAT) w ramach otwartego dekretu z podglądem dokumenty jeśli jest w Portalu Biura. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...