Skocz do zawartości

Wydruk jednej listy płac

Polecane posty

Mam kilka list płac za m-c styczeń. Jedna lista obejmuje pracowników z 30% premią regulaminową. Następna obejmuje pracowników z 40% premią. Na kolejnej mam kilku pracowników ze składnikiem dodatek funkcyjny...itd. Mam tych list kilka. Czy jest możliwość, żeby wydrukować jedną listę ze wszystkimi pracownikami bez podziału na różne składniki? Pracuję na nexo od roku, taki sposób tworzenia list otrzymałam od telekonsultanta. Dla mnie jednak jest to taki misz-masz. Nie potrafię tego zmienić, aby drukować jedną listę "ciurkiem" w układzie alfabetycznym. 

Link to postu

Nie do końca rozumiem aktualny układ list płac i pracowników na nich, ale na pewno nie da się zrobić wydruku kilku list jako jednej listy.

Widać, że trzeba zmienić cały system wynagrodzeń - inaczej ułożyć.

Zwykle jeśli chcemy mieć więcej niż jedna lista płac dla całej firmy definiuje się listy według działów, czasami projektów, budów itp... ale nie słyszałem o podziale według składników.

Zmiana całego systemu nie powinna być szczególnie trudna - są funkcje zbiorcze do przypisywania składników do definicji list płac i do przypisywania definicji do umów, ale z pewnością najpierw trzeba dobrze przemyśleć jak chcemy dzielić pracowników/umowy na poszczególne listy płac.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...