Skocz do zawartości

Konfiguracja wydruku listy płac


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Jacek Filipkiewicz,

Polecane posty

Witam,

Czy jest możliwość zmiany kolejności poszczególnych sekcji na wydruku listy płac? Chciałbym przenieść sekcję "Parametry" na sam początek, aby sekcja z kwotą wynagrodzenia netto do wypłaty widniała obok podpisu.

Chciałbym również, aby na liście płac była widoczna podstawa wynagrodzenia wynikająca z umowy, czy można w jakiś sposób dodać taką wartość, np. obok nazwiska pracownika?

INSERT LP.jpg

Edytowane przez Szymon Hejmej
dodanie obrazka
Link to postu
34 minuty temu, Szymon Hejmej napisał:

Czy jest możliwość zmiany kolejności poszczególnych sekcji na wydruku listy płac? Chciałbym przenieść sekcję "Parametry" na sam początek, aby sekcja z kwotą wynagrodzenia netto do wypłaty widniała obok podpisu.

Bez zmiany wzorca wydruku przez informatyka nie da się.

35 minut temu, Szymon Hejmej napisał:

Chciałbym również, aby na liście płac była widoczna podstawa wynagrodzenia wynikająca z umowy, czy można w jakiś sposób dodać taką wartość, np. obok nazwiska pracownika?

Tu odpowiedź podobna.
Ale jeśli do zaakceptowanie byłoby, żeby kwota z umowy pojawiała się w  sekcji PARAMETRY można stworzyć składnik parametryczny definiowalny, który by tę kwotę pobierał.

Link to postu
12 minut temu, Jacek Filipkiewicz napisał:

Bez zmiany wzorca wydruku przez informatyka nie da się.

Tu odpowiedź podobna.
Ale jeśli do zaakceptowanie byłoby, żeby kwota z umowy pojawiała się w  sekcji PARAMETRY można stworzyć składnik parametryczny definiowalny, który by tę kwotę pobierał.

Dziękuję za odpowiedź. Czyli musi się tym zająć specjalista.

A w jaki sposób można dodać w parametrach tą kwotę z umowy? Chodzi mi konkretnie o podstawę miesięczną wskazaną w składnikach płacowych

UMOWA.png

Link to postu
6 minut temu, Szymon Hejmej napisał:

Czyli musi się tym zająć specjalista.

Raczej tak - szczególnie ten wydruk, który nie ma stałej zawartości tylko się ją definiuje...

7 minut temu, Szymon Hejmej napisał:

A w jaki sposób można dodać w parametrach tą kwotę z umowy? Chodzi mi konkretnie o podstawę miesięczną wskazaną w składnikach płacowych

image.thumb.png.862de815ce1f299c5c96091eab519f0c.png

Link to postu
23 godziny temu, Jacek Filipkiewicz napisał:

Raczej tak - szczególnie ten wydruk, który nie ma stałej zawartości tylko się ją definiuje...

image.thumb.png.862de815ce1f299c5c96091eab519f0c.png

Witam, zrobiłem dzisiaj na próbę wydruk listy płac, nowy składnik pojawił się w sekcji parametrów na wydruku, niestety jego wartość wynosi cały czas "0", chociaż zrobiłem dokładnie tak jak powyżej. Dodaję też screeny jak to wygląda u mnie na LP i na umowie

SR.png

LP.png

SYST.png

Edytowane przez Szymon Hejmej
dodanie danych
Link to postu
2 minuty temu, Jacek Filipkiewicz napisał:

Nie widzę, żeby składnik parametryczny był dodany do definicji listy płac.
A w związku z tym nie naliczył się na wypłacie - a w związku z tym na wydruku ma wartość zero.

To znaczy że mam dodać ten składnik parametryczny do definicji listy płac? Nie naliczy mi przez to podwójnie wynagrodzenia?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...