Skocz do zawartości

Operacje cykliczne vs Procesy w GT

Polecane posty

Dzień dobry, rozpoczynam pracę w Nexo. W GT korzystałem z procesów oraz formatowania warunkowego. Stworzyłem sobie proces "Dostarczenie dokumentów" a w nim róże stany, np:

1. Dokumenty dostarczone

2. Dokumenty zeskanowane

3. Dokumenty zaimportowane

Lista klientów była pięknie sformatowana i w zależności od konkretnego stanu procesu klient miał odpowiedni kolor. Jak to ogarnąć w Nexo?

Link to postu
3 minuty temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

Dzień dobry, rozumiem, że chciałby Pan użyć formatowania warunkowego w tym miejscu?

Nie. Chodzi o ten moduł:

image.png.97c53bdf3cb2dd0c7efc876e1a03863f.png

Udało mi się częściowo to ogarnąć poprzez flagi. Piszę częściowo bo jeśli nadam flagę danemu klientowi na liście Działań cyklicznych dla klienta to ta flaga pojawia się przy tym kliencie we wszystkich modułach. Co zrobić aby flaga była widoczna tylko w module Działania cykliczne dla klienta?

Edytowane przez Krzysztof Lasko
Link to postu
Teraz, Krzysztof Lasko napisał:

Moje pytanie dotyczyło możliwości nadania flagi dla Działania cyklicznego dla klientów ale w ten sposób aby nie pojawiała się na innych listach. Gdy dodam flagę do działania cyklicznego to pojawia się ona na wielu innych listach.

Odpowiedziałem.

W dniu 3.02.2023 o 10:16, Arkadiusz Cieśla napisał:

Nie ma takiej możliwości.

 

Proszę zwrócić uwagę również że flaga dodawana jest do obiektu – kartoteka Klienta (a nie działania), która jak Pan zauważył wykorzystywana jest w wielu miejscach w programie.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.02.2023 o 14:59, Krzysztof Lasko napisał:

Dzień dobry, rozpoczynam pracę w Nexo. W GT korzystałem z procesów oraz formatowania warunkowego. Stworzyłem sobie proces "Dostarczenie dokumentów" a w nim róże stany, np:

1. Dokumenty dostarczone

2. Dokumenty zeskanowane

3. Dokumenty zaimportowane

Lista klientów była pięknie sformatowana i w zależności od konkretnego stanu procesu klient miał odpowiedni kolor. Jak to ogarnąć w Nexo?

Drugi miesiąc pracy w Nexo i w dalszym ciągu nie potrafię wykorzystać potencjału nowocześniejszego programu jakim niewątpliwie jest Nexo.

Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak w Biurze Nexo stworzyć coś, nie bardzo wiem co, co będzie działało na zasadzie procesów oraz formatowania warunkowego tak jak to miało miejsce w GT. Otwieram jakiś moduł i od razu widzę, który klient dostarczył mi dokumenty. Próbowałem to "ogarnąć" flagami ale niestety w nowym miesiącu flagi mają tą samą wartość co w miesiącu poprzednim i formatowanie niestety nie działa.

Link to postu

Akurat w moim przypadku mam wybrane tylko "Lista z określoną kolejnością elementów". Nie sprawdza się to filtrowanie, za dużo klikania. Chciałbym mieć listę klientów z kolumną Działanie cykliczne, a w niej konkretny status wykonania z możliwością formatowania warunkowego na podstawie statusu.

Edytowane przez Krzysztof Lasko
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...