Skocz do zawartości

Sprzedaż Subiekta 123.

Polecane posty

Sprzedałem klientowi Subiekta123 i mam problem. Z INSERT. Klientowi leci czas usługi, konto insert ma aktywne, licencja przypisana ale nie może korzystać bo nie ma uprawnień.

Wysłał do INSERT pisemko (oświadczenie z konta, że ma uprawnienia.) I nic. No i co ja mam powiedzieć ? Po 3 dniach napisali mu, że muszą go sprawdzić. Dziś dzwonię i dowiaduję się, że to wszystko w celu dbałości o dobro klienta, bo ktoś by mógł się dostać do danych na koncie INSERT. I co wtedy ? I w sumie na razie nie wiem co dalej. 

To znaczy, że mam poszukać czegoś innego bo jak to będzie tak za każdym razem to dziękuję. Dotychczas nie było takiego cyrku.

Link to postu
51 minut temu, Marek Markowski napisał:

Sprzedałem klientowi Subiekta123 i mam problem. Z INSERT. Klientowi leci czas usługi, konto insert ma aktywne, licencja przypisana ale nie może korzystać bo nie ma uprawnień.

Po wygenerowaniu licencji z poziomu Serwisu dla Partnerów, do klienta wysyłana jest wiadomość o temacie "[InsERT] Aktywacja aplikacji Subiekt 123", w której dostępny jest link aktywujący użytkownikowi wszystkie wymagane uprawnienia. Zweryfikowałem, że taki link nie został wykorzystany przez klienta. Wiadomość została wysłana 6 lutego o 14:14, co powinno pomóc w jej odnalezieniu. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...