Skocz do zawartości

Widok listy - zmiana ilości elementów na stronie

Polecane posty

Dzień dobry.

Jest możliwość zmiany ilości wyświetlanych elementów na liście? Np lista faktur, klientów jak i chyba wszystkie w programie mają ograniczenie do 25 elementów, w momencie, gdy mam ok 30 faktur/klientów nie jestem w stanie wyświetlić ich w jednym oknie.
Fajną opcją jest też pobranie wszystkich faktur w jednym pliku, ale działa to tylko na elementach zaznaczonych,  więc nie jestem w stanie zrobić tego przy 30 fakturach ponieważ nie wyświetlają się w jednym oknie, aby można je było zaznaczyć. Jest może taka opcja, aby pobrać wszystkie faktury z okresu (więcej niż 25) w jednym pliku PDF?

Link to postu

Moje główne pytanie było o zwiększenie/zmianę liczby rekordów wyświetlanych na jednej stronie, rozumiem, że nie ma takiej możliwości? Utrudnia mi to nieco przegląd faktur czy kontrahentów. Dziękuję za informację jak pobrać całą listę dokumentów (nie tylko widocznych) - na pewno się przyda, choć bardziej zależało mi, zadając pytanie, nad szybkim przeglądem pełnej listy w programie.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
W dniu 15.02.2023 o 09:43, Kamil Smuszkiewicz napisał:

Panie Michale,

W zakładce Księgowość można pobrać wszystkie dokumenty za wybrany okres. Wystarczy wybrać rodzaj - paczka dokumentów i ustawić zakres czasowy oraz czy będzie to jeden pdf czy wiele dokumentów.

W jaki sposób pobrać paczkę dokumentów z opcją wydruku Eco? Tyczy się jednego pliku PDF lub wielu dokumentów.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...