Skocz do zawartości

Sfera Zdarzeniowa - dodatkowe pakiety


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Katarzyna Rozmarynowska,

Polecane posty

Dzień Dobry,

 

 

Jestem w trakcie tworzenia pluginu sfery zdarzeniowej, który ma na celu wysyłki mailowej "Customowej" wiadomości do kilku pracowników z informacjami na temat nowo utworzonej korekty faktury zakupowej.

 

Do stworzenia odpowiedniego maila korzystam z zewnętrznego pakietu pobranego i zainstalowanego przez zarzędzanie pakietami NuGet w visual studio.

 

Jednak w logach subiekta dostaje informacje o błędzie, że ten pakiet jest niedostępny.

 

"21-02-23 10:04:27    7208    Zarejestrowano wyjątek: Nie można załadować pliku lub zestawu 'Spire.XLS, Version=13.2.4.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=663f351905198cb3' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego pliku. Szczegóły w pliku ...."

 

W jaki sposób i gdzie mogę te pliki zamieścić? Czy jest w ogóle możliwość korzystania z sfery zdarzeniowej wraz z zewnętrznymi pakietami.

 

 

Temat przeniesiony z innego działu. (

)

 

 

Docelowo chcę wysłać tabelkę, którą najpierw tworzę w xls, następnie przy pomocy zawartej w pakiecie funkcji przerabiam na html, który jest potem wykorzystany jako htmlbody maila.

 

Dlatego zestaw widoczny wyżej do Spire.XLS ale zakładam, że w przypadku mailu (który wykrozystuje spire.email) będzie ten sam problem 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...