Skocz do zawartości

Biuro Nexo - wykorzystanie jego możliwości

Polecane posty

Mam pytanie, w jaki sposób organizujecie sobie pracę z tym programem. Czy macie jakiś sposób na wykorzystanie Biura do tego aby szybko wiedzieć, który klient dostarczył już dokumenty? W GT była lista procesów, w niej dodałem proces "Dostarczenie dokumentów" stan procesu 1. Dostarczone, 2. Niedostarczone, 3 Przesłane przez PB. Każdego dnia dostawałem maila z informacją o przesłanych na PB dokumentach, zmieniałem stan procesu, wg tego formatowanie warunkowe i w jednym miejscu miałem informacje, o które mi chodzi.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

A czy jest możliwość wyświetlenia działań cyklicznych w postaci raportu albo chociaż aby te działania były widoczne w ogólnym widoku ? Chodzi mi o to, żeby odpalić działania cykliczne i widzieć od razu wszystkich klientów i informacje czy wszystko jest, czy może gdzieś coś brakuje.

Nie wiem też dokładnie jak te działania cykliczne działają. Program sam sprawdza bazy i weryfikuje czy dana czynność została wykonana czy trzeba to robić ręcznie ? U mnie na podglądzie klienta cały czas są szare wypełnione kwadraciki niezależnie czy coś zostało wykonane czy nie. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...