Skocz do zawartości

Ulga podatkowa na liście płac - brak naliczenia

Polecane posty

Dzień dobry

 

Mam w bazie kilkunastu pracodawców, u jednego mam taką sytuację, że nie nalicza się pracownikom ulga podatkowa mimo dobrych ustawień w kartotekach. Załączam zrzuty ekranu dotyczące 1 osoby ale dla tego konkretnego podmiotu u wszystkich pracowników  mam tą samą sytuację

 

W innych podmiotach działa to poprawnie

2023-03-07 (2).png

2023-03-07 (1).png

2023-03-07.png

Link to postu

Dzień dobry,

niestety nie udało się powtórzyć zachowania programu.

Proszę upewnić się, że na wszystkich pracownikach pole "Płeć" jest uzupełnione. 

Czy po zmianie ulgi na pracowniku na inną program nalicza jakieś wartości?

Czy wskazanie wartości ulgi bezpośrednio na umowie o pracę przynosi jakiś efekt?

Link to postu
23 godziny temu, Kacper Panek napisał:

Dzień dobry,

niestety nie udało się powtórzyć zachowania programu.

Proszę upewnić się, że na wszystkich pracownikach pole "Płeć" jest uzupełnione. 

Czy po zmianie ulgi na pracowniku na inną program nalicza jakieś wartości?

Czy wskazanie wartości ulgi bezpośrednio na umowie o pracę przynosi jakiś efekt?

W danym przypadku pracowników jest 3 i u każdego występuje ta sama sytuacja

 

Wskazanie ulgi bezpośrednio w umowie - brak zmian

Płeć ustalona

Gdy w umowie o pracę wprowadzę inne wartości 1/24 czy 1/36 - nic to nie zmienia

Gdy w kartotece pracowników ustawię 1/24 i 1/36 - tez to nic nie zmienia

 

Tak jak napisałem mam więcej podmiotów zatrudniających, około 50-ciu i do tej pory tylko w przypadku dwóch firm zauważyłem takie zachowanie programu więc nie jest to ogólny problem programu. Czy gdzieś w parametrach podmiotu może być coś ustawione, że to nie funkcjonuje jak należy? Pracuję na mikrogratyfikancie już ładnych parę lat ale nie mam pomysłu gdzie szukać rozwiązania.

 

 

Edytowane przez Michał Dąbrowski
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Proszę jeszcze pokazać, jak wygląda okno Miesięcznej ulgi podatkowej?

Jeżeli ostatni okres wprowadzony jest prawidłowo, proszę przeprowadzić czynności serwisowe na bazie danych zgodnie z artykułem:

Jeżeli to nie przyniesie efektu, pozostaje możliwość kontaktu z serwisantem bądź przesłanie bazy danych do firmy InsERT:

Edytowane przez Kacper Panek
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...